• DOLAR
  %0,13
 • EURO
  %-0,63
 • ALTIN
  %-0,66
 • BIST
  %-0,59
BELEDİYEDEN BİR İLK DAHA

BELEDİYEDEN BİR İLK DAHA

Boğazlıyan Belediyesi, yeni bebek heyecanı yaşayan ailelerin mutluluğunu paylaşmak amacıyla gerçekleştirdiği “Hoşgeldin Bebek” projesiyle ebeveynlerin mutluluklarına ortak oluyor. Gönül Belediyeciliği sloganı ile Boğazlıyan da her geçen gün farklı proje ve etkinliklere imza atan Belediye Başkanı Gökhan Coşar, bir yandan belediye hizmet ve projelerini artırırken, diğer yandan da sosyal aktivitelerle gönüllere dokunuyor.

COŞAR’DAN BİR İLK DAHA

Tevazu, samimiyet ve gayret ile Boğazlıyan da gönüllere dokunan, gerçekleştirdiği proje ve sosyal aktivitelere bir yenisini daha ekleyen Belediye Başkanı Gökhan Coşar’ın talimatı ile yeni bebek heyecanı yaşayan ailelerin bu özel ve mutlu günlerinde yalnız bırakmayan belediye görevlileri aileleri evlerinde ziyaret edip, bebekleri için “Hoşgeldin bebek seti” hediye ediyor.

“PROJE KAPSAMINDA; ANNE VE BABALARIN MUTLULUKLARINA ORTAK OLUNUYOR”

Boğazlıyan da hayata geçirilen proje ile yeni doğan bebek için ihtiyaç duyulabilecek ürünlerin bulunduğu paketler ailelere hediye ediliyor.

Belediye görevlilerince evlerinde ziyaret edilerek, aileye yeni katılan minik üyelere “hoşgeldin” diyen ekipler, hediyelerini de takdim ediyor. Hediye kutusunu  alan ve içindekileri inceleyen aileler de Belediye Başkanı Gökhan Coşar’a gösterdiği duyarlılıktan dolayı teşekkür ettiler.

Sosyal belediyecilik anlayışı ile Boğazlıyan da her geçen gün farklı projeler ve aktivitelere imza atan Başkan Coşar, aile üyelerinin mutluluklarına mutluluk katıyor. Bu mutlu günlerinde gösterdiği duyarlılıktan dolayı Başkan Coşar’a teşekkür eden vatandaşlar, “Evimize gelerek bizimle birlikte bu güzel heyecanı paylaşan Boğazlıyan Belediyesine bu hizmetlerinden dolayı çok teşekkür ediyoruz. Bizler için çok anlamlı bir hediye oldu” dediler.

Belediye Başkanı Gökhan Coşar, “Yeni doğan bebeklere “Hoşgeldin” hediyesi uygulamasını başlattıklarını söyledi.

Başkan Coşar, “Proje kapsamında, dünyaya gözlerini yeni açan, ailelerin neşe kaynağı bebeklere hastane çıkış seti hediye ediyor, bizden de bir hatıra kalsın istiyoruz” dedi.

Başkan Gökhan Coşar, yeni doğan bebeklere sağlık ve başarılarla dolu bir hayat diledi, ayrıca aileleri de tebrik etti.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM