• DOLAR
  %0,13
 • EURO
  %-0,63
 • ALTIN
  %-0,66
 • BIST
  %-0,59
BELEDİYE’DEN İYİLİK HAREKATI

BELEDİYE’DEN İYİLİK HAREKATI

Boğazlıyan Belediyesi, sosyal belediyecilik anlayışıyla ilçede yardımlaşma kültürünü artırmaya yönelik hizmetlerini devam ettiriyor. Belediye Başkanı Gökhan Coşar’ın “İyiliği Çoğaltıyoruz” projesiyle başlattığı toplumsal dayanışma çağrılarına ilk günden hayırsever vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi.

                Boğazlıyan Belediyesi “İyiliği Çoğaltıyoruz” projesi ile ihtiyaç sahiplerine ışık oluyor. İkinci el kullanılabilir durumdaki kıyafet ve eşyalarını bağışlayan Boğazlıyanlılar ihtiyaç sahiplerine destek oluyor.

                “İyiliği Çoğaltıyoruz”

                Boğazlıyan Belediyesi tarafından hayata geçirilen projeye ilk günden gönüllü bağışçılardan büyük destek geldi.

                Gönüllü vatandaşların bağışladıkları kullanılabilir durumdaki ikinci el kıyafet ve eşyalar bir araya getirilerek, ihtiyaç sahibi vatandaşlara büyük destek oldu.

                “İyiliği Çoğaltıyoruz” projesine çok sayıda gönüllü ve hayırsever destek oluyor.

                Boğazlıyan Belediye Başkanı Gökhan Coşar, toplumda yardımlaşma ve dayanışma duygusunun kaybolmaması, imece ruhunun yaşatılmasını amaçladıklarını dile getirdi.

                Bu kapsamda; “El ele, gönül gönüle, iyiliği çoğaltıyoruz projesini başlattıklarını aktaran Başkan Coşar, “Amacımız toplumumuz ve kültürümüzü yüzyıllarca ayakta tutmuş olan yardımlaşma kavramların yaşamasını arzu ediyoruz. İhtiyaç fazlası kullanılabilir durumdaki ev eşyası ve giysileri, ihtiyacı olan insanlarımızla buluşturmak istiyoruz. Belediyemiz yardımsever ve gönüllü vatandaşlarımız ile ihtiyaç sahibi vatandaşlarımız arasında bir köprü vazifesi görecek” dedi.

                “İhtiyacı olan vatandaşlarımızın gönül rahatlığıyla gelerek ihtiyaçlarını karşılayabilecekleri bir imkan sağlıyoruz” diyen Başkan Coşar, “Kullanılabilir durumdaki kıyafet ve eşyaları yeni sahiplerine ulaştıracağız. Vatandaşlarımız bizlere 0 534 500 18 08 numaralı WhatsApp iletişim hattımız üzerinden mesajlarınızı ileterek, kardeşlik köprüsünün bir parçası olabilir.

                Toplanan yardımları Boğazlıyan Kaymakamlığı karşısında bulunan Millet Kıraathanesinde ihtiyaç sahibi vatandaşlarımıza ulaştıracağız. Kampanyanın ilk günden yoğun ilgi göstermesi bizleri mutlu etti” ifadelerinde bulundu.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM