• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
BELEDİYE’DEN  SANAT DOLU AKŞAM

BELEDİYE’DEN SANAT DOLU AKŞAM

Boğazlıyan Belediye Başkanı Gökhan Coşar, 30 Ağustos Zafer Bayramı’nda Unutulmaz Bir Gün Sunuyor.

Boğazlıyan Belediye Başkanı Gökhan Coşar, 30 Ağustos Zafer Bayramı’nı coşkuyla kutlamak üzere ilçe halkını buluşturacak olan unutulmaz bir etkinlik düzenliyor. 4 yıllık Belediye Başkanlığı görevi boyunca ilçeye pek çok sosyal ve kültürel etkinlik kazandıran Başkan Coşar, bu kez de İsmail Altunsaray ve mahalli sanatçıların katılacağı Açık Hava Konseri ile halkı bir araya getiriyor.

Başkan Gökhan Coşar, 30 Ağustos zaferinin önemini vurgulayarak, “30 Ağustos, Türk Ordusu’nun Dumlupınar’da gerçekleştirdiği Büyük Taarruz’un zaferle sonuçlanmasının ve Kurtuluş Savaşı’nın sona erdiği tarihtir. Bu anlamlı günü vatandaşlarımızla birlikte coşkuyla kutlamak istiyoruz. İsmail Altunsaray’ın konseri, su sahne sanatları, Laser Show ve müzikli eğlencelerle dopdolu bir program sunacağız. Tüm hemşehrilerimizi bekliyoruz” şeklinde konuştu.

Etkinlikte ünlü sanatçı İsmail Altunsaray ve mahalli sanatçılar sahne alacak. Meydanı doldurması beklenen binlerce kişi, hem müzik hem de şiir dinletisiyle unutulmaz bir gün yaşayacak. Gökhan Coşar’ın Belediye Başkanlığı süresince ilçede gerçekleştirilen birbirinden farklı etkinliklerle ilçe halkının moral ve motivasyonunu artırdığı belirtiliyor.

Programın detaylarına göre, 30 Ağustos’ta başlayacak etkinliklerde su sahne sanatları, Laser Show ve DJ eşliğinde müzikli eğlence de yer alacak. Özellikle İsmail Altunsaray’ın vereceği konser ise etkinliğin en dikkat çekici anlarından biri olacak.

Kutlama programı, 30 Ağustos Çarşamba günü saat 19.30’da Yeni Terminal Binası Önü’nde başlayacak. İlçe halkının bir araya gelerek birlik ve beraberlik içinde bu önemli günü kutlaması bekleniyor.

Boğazlıyanlı vatandaşların yoğun ilgi göstermesi beklenen etkinlik, Boğazlıyan Belediyesi’nin sosyal ve kültürel faaliyetlerine önemli bir halkası olarak öne çıkıyor. (Erol TARİKCİ)

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM