• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
BİR BAŞARI HİKAYESİ

BİR BAŞARI HİKAYESİ

TECRÜBENİN LEZZETE VE GÜVENE DÖNÜŞTÜĞÜ KURULUŞ

Güzel lezzet ve tatlarıyla Boğazlıyan’da adından oldukça fazla söz ettiren Öz Yıldız Lokantası kuruluşunun 30. yılını kutluyor.

Kuruluşundan bugüne müşteri memnuniyeti, hijyen ve kalite esaslı çalışmaları ve hizmetlerini günümüze dek sürdüren ilçemizde yemek sektöründe 30 yılı devirmeye hazırlanan ilçemiz iş insanlarından Öz Yıldız Lokantası işletmesi yetkilisi Oğuz Yıldız, zirveye yürüyen başarı hikayesini anlattı.

Bir aile şirketi olarak 1992 yılında ailenin büyüğü Boğazlıyan ve bölgenin tanınmış başarılı simalarından Dursun Yıldız’ın girişim ve gayretleri ile Boğazlıyan’da mütevazı tezgâhları ile lokanta sektöründe hizmet veren Öz Yıldız Lokantası 30. kuruluş yıldönümünü kutlamanın haklı gururunu yaşıyor.

30 yıllık tecrübenin Lezzete ve Güvene dönüştüğü bir kuruluş olan Öz Yıldız Lokantası Boğazlıyanlıların takdir ettiği, yemek sektörünün güven duyduğu, müşteri memnuniyetini ön planda tutan, lezzet ve damak tadına önem veren, hijyenik koşullarda, günlük taze  sebzeli ve et yemekleri çıkartan, Türk Mutfağı’nın yetenekli, azimli, gayretli, yenilikçi, ilkeli, çalışkan, mütevazi, hoş sohbet, dürüst, kişilikli, güler yüzlü, misafirperverliği ile yemek sektöründe takdir edilen başarısı ile adından söz ettiriyor.

Öz Yıldız Lokantası işletmesi yetkilisi Oğuz Yıldız, “Sektörde geçirdiğimiz 30 yılı aşkın süre ile birlikte, bu güveni ve bilinirliği elde etmenin gururunu her geçen gün daha fazla hissediyoruz. Hizmet ve lezzet noktasında standardı yakalamanız oldukça büyük önem taşıyor. Bizler bir aile şirketi olarak babam Dursun Yıldız ve kardeşim Yavuz Yıldız ile birlikte 30 yıldır kalite ve hijyenden taviz vermeden hizmetimizi sürdürüyoruz. Ayrıca 30. kuruluş yıl dönümüz dolayısıyla bizleri tebrik eden, bu başarı hikayesinde bizlere güven veren ve yanımızda olan tüm Boğazlıyan halkımıza sonsuz teşekkür ve şükranlarımızı iletiyoruz” dedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM