• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
BİR HİBEDE TÜRKİYE BELEDİYELER BİRLİĞİNDEN ALDI

BİR HİBEDE TÜRKİYE BELEDİYELER BİRLİĞİNDEN ALDI

Yozgat’ın Çandır İlçesi Belediye Başkanı Mustafa Ertan Örgün, Çandır Belediyesi’nin araç envanterine Türkiye Belediyeler Birliği’nden bir adet itfaiye aracı hibe yoluyla kazandırdı.

Başkan Örgün yaptığı açıklamada, aldıkları destekler için Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki, Belediyeler Birliği Başkanı Fatma Şahin ve Belediyeler Birliği Genel Sekreter Vekili İbrahim Azak’a teşekkürlerini iletti.

Başkan Örgün, Çandır için gece gündüz çalıştıklarını belirterek, itfaiye aracını yangın veya afet gibi kötü durumlar için kullanmak zorunda kalmamaları temennisinde bulundu.

Çandır Belediye Başkanı Mustafa Ertan Örgün, yaptığı açıklamada Çandır ilçesini bir üst çıtaya yükselten hizmetleri ve aldıkları hibelerle ilçenin gelişimine katkı sağladıklarını vurguladı. Bu kez Türkiye Belediyeler Birliği’nden aldıkları itfaiye aracı ile Çandır Belediyesi’nin araç envanterine yeni bir araç eklediklerini ifade etti.

Başkan Örgün, yaptıkları çalışmaların ilçe halkına hizmet amaçlı olduğunu söyledi ve “Her şey Çandır ve Çandırlılar için” dedi. İtfaiye aracının ilçede yangın, afet gibi acil durumlarda kullanılacağını belirten Örgün, “İnşallah kullanmak zorunda kalmayız ancak elimizde böyle bir araç olması bizi güvende hissettiriyor” şeklinde konuştu.

Çandır ilçesinin gelişimi için ellerinden geleni yapacaklarını ifade eden Başkan Örgün, aldıkları destekler için de teşekkürlerini iletti. Haber sonunda, Çandır halkının da Başkan Örgün’e desteklerini esirgemediği ve ilçenin gelişimine katkı sağlamak için çalıştıkları vurgulandı. (Haber Merkezi)

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM