• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
BİR ÖMÜR MUTLU OLUN

BİR ÖMÜR MUTLU OLUN

 

Çınar ve Tunçerenler ailelerinin mutlu günü

Gurbetçi Hacı Eyyüp ve eşi Aynur Çınar’ın kızı Selma ile Kocaeli’nin tanınmış simalarından Mustafa ve eşi Neriman Tunçerenler’in oğlu Can, düzenlenen dillere destan görkemle tören ile sözlendi.

Çınar ve Tunçerenler aileleri konuklarını kapıda karşılarken, Selma ve Can çiftinin alkışlar eşliğinde salona girmesiyle başlayan söz nişanına aile yakınları ile davetliler katıldı.

Boğazlıyan Belediyesi Sosyal Tesislerde düzenlenen törene Boğazlıyan Belediye Başkanı Gökhan Coşar, AK Parti Boğazlıyan İlçe Başkanı Osman Düğenci ve aile yakınları ile gurbetçi ailenin Fransız vatandaşı arkadaşları Noémie Gavend, Gianni Cardillo ve Lısa Dennurra da genç çiftin söz nişanında Çınar ve Tunçerenler ailesini bu mutlu günlerinde yalnız bırakmadı.

Konuklar için her detayı düşünen Çınar ve Tunçerenler ailesinin söz nişanında ikramlar yapıldı. Dans ve oyun pistini bir an olsun boş bırakmayan konuklar, oynanan oyunlarla beraber evlilik yolunda ilk adımlarını atan gençlerin mutluluklarını paylaştı.

BAŞKAN COŞAR; BİR ÖMÜR BOYU MUTLULUK DİLEDİ

Selma ve Can çiftinin söz nişanı yüksüklerini Boğazlıyan Belediye Başkanı Gökhan Coşar, tarafından takıldı. Başkan Coşar, genç çifte bir ömür boyu mutluluklar dileğinde bulunarak, “Allah hayırlı ve uğurlu etsin” dedi.

Söz nişanının ilerleyen saatlerinde ise konuklara yemek ikramında bulunuldu, piste getirilen pastayı Selma ve Can çifti birlikte kesti. Keyifli atmosferi ile davetlilere çok güzel anlar yaşatan söz nişanında konuklar, birbirlerine çok yakışan çifte bir ömür boyu mutluluk dileğinde bulundu.

Fransa’dan gelen ve genç çiftin söz nişanına katılan Noémie Gavend, Gianni Cardillo ve Lısa Dennurra, Türk halkının misafirperver olduğunu ve Boğazlıyan’da çok sıcak ve samimi insanlarla karşılaştıklarını belirtip, “Buraya arkadaşımız Selma ve nişanlısı Can için geldik. Türkiye çok güzel, Boğazlıyan çok güzel, genç çiftlere bir ömür boyu mutluluklar dileriz” ifadelerine kullandı.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM