• DOLAR
  12,4032
  %0,28
 • EURO
  14,0104
  %0,01
 • ALTIN
  712,16
  %-0,10
 • BIST
  1.776
  %-2,35
BİRİLERİ KONUŞACAK, AK PARTİ YAPACAK

BİRİLERİ KONUŞACAK, AK PARTİ YAPACAK

Ak Ekip Tam Gaz

Ak Parti Boğazlıyan İlçe Teşkilatı ana kademe, kadın ve gençlik kolları ilçe merkezi belde ve köylerde adım atmadık yer bırakmıyor. Mahalle-mahalle, sokak sokak evleri ziyaret eden, vatandaşlarla bir araya gelen Ak Parti heyeti seçmelerden destek isteyip, AK Parti’nin misyonunun ülke için önemi ve 24 Haziran seçimlerinin tarihi bir dönüm noktası niteliğinde olduğunu ziyaretlerde anlatarak, Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekili seçimlerinin önemine vurgu yapıyor.

Ak Parti Boğazlıyan İlçe Başkanı Osman Düğenci, “24 Haziran seçimlerinde  de inanıyorum ki, vatandaşlarımız gereken cevabı verecektir.  İnşallah bu seçimde de Cumhurbaşkanımız ve partimiz güçlü bir şekilde çıkıp siyasi istikrarla hizmetleri artırarak devam ettirecektir. Birileri konuşacak ama AK Parti yapacak. Çünkü AK Parti milletiyle tam gaz yola devam ediyor” dedi.

Ak Parti’de önümüzdeki Pazar günü gerçekleşecek olan Cumhurbaşkanlığı ve 27. Dönem Milletvekilliği Seçim çalışması kapsamında çalışmalar tüm hızıyla sürüyor.

“AK Teşkilat Her Yerde Çalışıyor”

Seçim startının verilmesi ile birlikte sahada kendini daha çok gösteren AK Parti İlçe Teşkilatı adeta sahaların tozunu attırıyor.

24 Haziran seçiminin startının verilmesinin ardından çalışmalarını zaman mefhumu gözetmeden sürdürme ve çalmadık kapı bırakmama kararı alan Ak Parti’de bu kapsamda gece gündüz demeden yapılan programlar çerçevesinde Boğazlıyan merkez, kasaba ve köylerde ziyaretler gerçekleştiren Ak Parti İlçe Başkanı Osman Düğenci, öncülüğündeki teşkilatın çalışmalarına yönetim kurulu üyeleri ile kadın ve gençlik kolları başkanı ve üyeleri de yalnız bırakmayıp, 24 Haziran Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekili seçimlerinin önemine vurgu yapılıyor.

“Müthiş Çalışma”

AK Parti’nin misyonunun ülke için önemi ve 24 Haziran seçimlerinin tarihi bir dönüm noktası niteliğinde olduğunu ziyaretlerde anlatan ve vatandaşlardan destek isteyen Ak heyet, 24 Haziran seçimlerinin ülkenin kaderini belirleyeceği ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’la birlikte güçlü bir meclis için seçimin kazanılmasının önemi vurgulanırken, bu hususta tüm vatandaşlara da büyük sorumluluk düştüğünü ifade ediyor.

Seçim çalışmalarına zaman zaman Başbakan Yardımcısı ve Ak Parti Yozgat Milletvekili adayı Bekir Bozdağ ile milletvekili adayları Yusuf Başer ve Sibel Yıldırım ile İskender Minar da eşlik ediyor.

Vatandaşlar tarafından büyük ilgi ve muhabbetle karşılanan Ak heyete gösterilen teveccühten ötürü Ak Parti İlçe Başkanı Osman Düğenci, teşekkür ederken, Başkan Düğenci,  “Ak Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın Boğazlıyan’ımıza, tüm Yozgat’ımıza, tüm Türkiye’mize yaptığı hizmetleri anlatmak bizim borcumuzdur. Yeni Türkiye için seçim çalışmalarını artırarak sürdürüyoruz. Bir oy bile bizim için son derece önemlidir” dedi.

“Birileri konuşacak ama AK Parti yapacak” diyen Başkan Düğenci, AK Parti’nin milletiyle tam gaz yola devam ettiğini söyledi.

24 Haziran seçimlerinin milletimiz ve memleketimizin geleceği açısından son derece önemli ve bir dönüm noktası olduğuna dikkat çeken Başkan Düğenci, “Bundan önceki seçimleri milletimizin desteğiyle kazandık, yine milletimiz sandıkta en güzel cevabı verecektir. Milletimizin engin ferasetine güveniyoruz, inşallah yolumuza hep beraber devam edeceğiz.. durmak yok, yola devam” diye konuştu.

Teşkilat olarak bir bütünlük içerisinde çalışmaların artarak sürdürüldüğünü açıklayan Başkan Düğenci, en kritik seçim olarak nitelendirdiği 24 Haziran seçimlerinde milletin iradesinin önemini vurgulayarak, hem Cumhurbaşkanlığı’nda hem de Meclis’te her zaman ki gibi sayıca üstün olmanın gerekliliğini aktardı.

Başkan Düğenci, 24 Haziran seçimlerinin ülkemize ve milletimize hayırlı ve uğurlu olması temennisinde bulunurken, vatandaşların Ak Parti’ye gösterdiği teveccühten dolayı da ayrıca teşekkür ettiğini sözlerine ekledi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM