• DOLAR
  13,5477
  %0,14
 • EURO
  15,3514
  %0,22
 • ALTIN
  790,53
  %0,20
 • BIST
  1.979,83
  %-5,08
BOĞAZLIYAN DA ÖDÜLLÜ YARIŞMA

BOĞAZLIYAN DA ÖDÜLLÜ YARIŞMA

Boğazlıyan Kaymakamlığı ve Boğazlıyan Belediyesi ilçede bir ilki daha gerçekleştiriyor.

Boğazlıyan’ın sahip olduğu eşsiz değerlerini fotoğraf kareleriyle ölümsüzleştirmek ve ilçenin tanıtımına katkı sağlamak amacıyla “Boğazlıyan Kış Safari Fotoğraf Yarışması” temalı fotoğraf yarışması düzenliyor. İlçenin tanıtımına katkı sağlaması planlanan yarışmada birinciye 10 Bin TL para ödülü verilecek.

Boğazlıyan’ın eşsiz değerlerini fotoğraf kareleri ile ölümsüzleştirmek ve ilçenin tanıtımına katkı sağlamak için Boğazlıyan Kaymakamlığı ve Boğazlıyan Belediyesi tarafından düzenlenen ödüllü fotoğraf yarışması başladı.

İlçe Kaymakamı Fatih Okumuş, Belediye Başkan vekili Ömer Faruk Özalp ve Milli Eğitim Müdürü Mustafa Şimşek ile sivil toplum kuruluşları, oda başkanları, siyasi parti temsilcileri ve okul müdürlerinin katılımı ile Boğazlıyan Millet Kıraathanesinde”Boğazlıyan Kış Safari Fotoğraf Yarışması”nın tanıtımı yapıldı.

İlçe Kaymakamı Fatih Okumuş, Kaymakamlık ve Boğazlıyan Belediyesi işbirliği ile “Boğazlıyan Kış Safari Fotoğraf Yarışması”nın düzenleneceğini söyledi.

Kaymakam Okumuş, “Yarışmada Boğazlıyan ilçe sınırları içindeki yaşam görüntülerinden oluşan fotoğraflar değerlendirilecek. Fotoğraflarda Boğazlıyan’a özgü her türlü kış mevsimi ile ilgili güzellikleri yer alacak. Boğazlıyan’ın tarihini, yerel yaşamını, doğal güzelliklerini, köylerini, insan portrelerini gelecek nesillere aktaracak olan fotoğraflar Boğazlıyan’ın görsel hafızasının oluşturulmasına katkı sağlayacak. Ayrıca fotoğraf sanatının tanıtılması, geliştirilip yaygın hale getirilmesi ve fotoğraf sanatına yeni, çağdaş ve özgün çalışmaların kazandırılması hedefleniyor” dedi.

SON BAŞVURU; 31 OCAK

12 Aralık tarihinde başlayan yarışma 31 Ocak 2020 tarihinde sona erecek. Sonuçlar 17 Şubat 2020 tarihinde açıklanacak. Birinciye 10 Bin TL., ikinciye 7 Bin 500 TL., üçüncüye ise 5 Bin TL. para ödülü verilecek. Başvurular; Boğazlıyan Belediyesi ve Boğazlıyan Gençlik Merkezine yapılacak.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM