• DOLAR
  %-0,25
 • EURO
  %-0,10
 • ALTIN
  %-0,05
 • BIST
  %2,18
BOĞAZLIYAN GELECEĞE HAZIRLANIYOR

BOĞAZLIYAN GELECEĞE HAZIRLANIYOR

Boğazlıyan’da onlarca projeye imza atan ve ilçenin çeşitli sorunlarının çözümü noktasında büyük bir özveri ve gayretle çalışmalar gerçekleştiren Boğazlıyan Belediyesi’ne AK Parti Boğazlıyan Teşkilatı nezaket ziyaretinde bulundu. Belediye Başkan Vekili Ferhat Çil; “Belediye Başkanımız sayın Gökhan Coşar, liderliğinde; arzulanan hizmetlerin kazandırılması için aynı azim ve kararlılıkla çalışmaya devam ediyoruz” dedi.

Her konuda desteğe hazır olduklarının mesajını veren AK Parti Boğazlıyan İlçe Başkanı Osman Düğenci; “İlçemizde yapılan çalışmaları yakından takip ediyoruz. Başta belediye başkanımız olmak üzere emeği geçen herkese teşekkür ederiz” dedi.

Boğazlıyan’da yapılan çalışmalarla vatandaşın gönlüne dokunan ve ilçeyi geleceğe hazırlayacak projelere imza atan Boğazlıyan Belediyesi’ne AK Parti Boğazlıyan Teşkilatı teşekkür ziyaretinde bulundu.

BAŞKAN COŞAR; BOĞAZLIYAN İÇİN İSTANBUL’DA

Belediye Başkanı Gökhan Coşar’ın Boğazlıyan Organize Sanayi Bölgesi için “İş İnsanları Buluşması Programı” kapsamında İstanbul’da bulunması dolayısıyla  Boğazlıyan Belediye Başkan Vekili görevini yürüten Ferhat Çil’i makamında ziyaret eden AK Parti Boğazlıyan İlçe Başkanı Osman Düğenci, Boğazlıyan’da onlarca projeye imza atan ve ilçenin çeşitli sorunlarının çözümü noktasında büyük bir özveri ve gayretle çalışmalar gerçekleştiren Belediye Başkanı Gökhan Coşar ve ekibine teşekkür etti.

İSTİŞARELERDE BULUNDULAR

Belediye Meclis Üyesi Uğur Paşaoğlu’nun da eşlik ettiği ziyarette AK Parti Boğazlıyan İlçe Başkanı Osman Düğenci, açıklamasında; AK Partili bir belediyenin ilçeye kazandırması gereken bütün projeleri sırasıyla gerçekleştirildiğini dile getirerek, çalışmalarında başarılar dilediğinde bulundu.

İlçede yapılan ve yapımına devam eden projelerle ilgili olarak Belediye Başkan Vekili Ferhat Çil’den bilgiler alan Düğenci, yapılan çalışmaların vatandaşın gönlüne dokunan ve ilçeyi geleceğe hazırlayacak projeler olduğunu dile getirdi. Başkan Gökhan Coşar ve ekibine her konuda desteğe hazır olduklarının mesajını veren Düğenci, “Başkan Vekili Ferhat Çil’e görevinde başarılar diledi. İlçemizde yapılan çalışmaları yakından takip ediyoruz. Başta belediye başkanımız olmak üzere emeği geçen herkese teşekkür ederiz” dedi.

DURMAK YOK YOLA DEVAM

Belediye Başkan Vekili Ferhat Çil ise, ziyaretten duyduğu memnuniyetliği dile getirdiği konuşmasında; “Belediye Başkanımız sayın Gökhan Coşar, liderliğinde; arzulanan hizmetlerin kazandırılması için aynı azim ve kararlılıkla çalışmaya devam ediyoruz” diye konuştu.

Boğazlıyan’ın önemli bir merkez olduğunu ifade eden Başkan vekili Ferhat Çil, “Konumu itibariyle önemli bir merkezde olan Boğazlıyan hızla gelişip büyüyor. Başkanımız sayın Gökhan Coşar, liderliğinde; İlçede yapılan çalışmalarımız el ele verilerek yerine getiriliyor. Hükümetimizden aldığımız güç ve destek ile AK Parti teşkilatımızın da katkılarıyla, belediye ve vatandaşımızın birlikteliğiyle önemli hizmetlere imza atıyoruz. Mevla’m, birliğimizi, dayanışmamızı ve aramızdaki güçlü bağı daim eylesin” ifadelerinde bulundu.

Belediye Meclis Üyesi Uğur Paşaoğlu da “İlçemizde yapılan ve yapılacak olan projeler hakkında istişarelerde bulunduk. Başkan vekilimize nazik misafirperverliğinden dolayı teşekkür ederim” dedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM