• DOLAR
  %0,05
 • EURO
  %0,03
 • ALTIN
  %0,05
 • BIST
  %5,16
BOĞAZLIYAN HAK ETTİ, BAŞARDI

BOĞAZLIYAN HAK ETTİ, BAŞARDI

BAKAN BOZDAĞ’DAN BOĞAZLIYAN’A DEV EĞİTİM YATIRIMI MÜJDESİ

Boğazlıyan’ın Fen Lisesi talebi cevap buldu.

Adalet Bakanı Bekir Bozdağ’ın Fen Lisesi müjdesi sonrası Boğazlıyan halkı ilçenin hayalini gerçekle buluşturan Bakan Bozdağ’a Milli Eğitim Bakanı Özer’e ve TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu’na teşekkür etti.

Ülkemizin en popüler okulu ve en kaliteli eğitimlerinin verildiği Fen Lisesi’nin Boğazlıyan’a açılacak olması ilçe halkını heyecanlandırdı.

-“MÜJDEYİ BAKAN BOZDAĞ VERDİ”-

Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, kendisine “hayırlı olsun” ziyaretinde bulunan Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer’den Boğazlıyan ilçesine Fen Lisesi talebinde bulundu.

Bakan Özer’den olumlu cevap alan Bakan Bozdağ, müjdeyi duyurarak, “Boğazlıyan’a Fen Lisemiz hayırlı ve uğurlu olsun. Okul binası TOBB tarafından yapılması kararlaştırılmış olup TOBB Başkanı Rıfat Hisarcıklıoğlu’na Yozgat ve Boğazlıyan eğitimine verdiği katkılardan dolayı teşekkür ediyorum” dedi.

Gerek milletvekilliği, gerek Başbakan Yardımcılığı ve gerekse Adalet Bakanlıkları görevi süresince ülkemiz ile birlikte Boğazlıyan’a ve bölgeye hizmet ve yatırımlarda imzası bulunan Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, ilçe ve bölge eğitimi için “milad” sayılacak bir müjdeyi paylaştı.

Boğazlıyan’a yapılan yatırımlarda büyük katkısı olan Bakan Bozdağ’ın yeni görevinde de ilk müjdeyi ilçemize vermesi büyük bir sevinçle karşılandı.

Boğazlıyan’ın yıllardır talep ettiği ancak bir türlü gerçekle buluşturamadığı Fen Lisesi hayalini Adalet Bakanı Bekir Bozdağ gerçekleştirdi.

Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer’in kendisine “Hayırlı olsun” ziyaretini fırsata çeviren Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, görüşmede iki bakanlık arasında işbirliği konuları masaya yatırıldı.

Boğazlıyan ilçesine Fen Lisesi yapılması talebini gündeme getiren Bakan Bozdağ’ın talebi Milli Eğitim Bakanı Özer tarafından karşılık buldu. Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, sosyal medya üzerinden verdiği müjdede şu ifadelere yer verdi:

“Milli Eğitim Bakanımız Mahmut Özer’e Boğazlıyan Fen Lisesi talebimizi olumlu yaklaştığı için teşekkür ederim. Boğazlıyan’a Fen Lisemiz hayırlı ve uğurlu olsun.”

Bozdağ “Okul binasının TOBB tarafından yapılması kararlaştırılmış olup TOBB Başkanı Rıfat Hisarcıklıoğlu’na Yozgat ve Boğazlıyan eğitimine verdiği katkılardan dolayı teşekkür ediyorum” dedi.

BOĞAZLIYAN’DA SEVİNÇLE KARŞILANDI

Adalet Bakanı Bekir Bozdağ’ın Fen Lisesi müjdesi Boğazlıyan’da sevinçle karşılandı.

Bakan Bozdağ’a sosyal medya üzerinden teşekkürlerini bildiren ilçe halkı, “Teşekkürler Adalet Bakanımız sayın Bekir Bozdağ’a” diyerek, hem teşekkürlerini hem de şükranlarını sundular.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM