• DOLAR
  8,6621
  %0,40
 • EURO
  10,1666
  %0,49
 • ALTIN
  494,01
  %0,37
 • BIST
  1.389
  %0,23
BOĞAZLIYAN HUZURLU BİR İLÇE

BOĞAZLIYAN HUZURLU BİR İLÇE

BAŞSAVCI’DAN GAZETEMİZE ZİYARET

Boğazlıyan Cumhuriyet Başsavcısı Murat Şahin, Gazetemize veda ziyaretinde bulundu. Gaziantep Cumhuriyet Başsavcı vekilliği görevine atanan Şahin, bir yandan yargı hizmetlerinde yasalar çerçevesinde en iyi hizmeti sunmanın gayreti içerisinde çalışmalar gerçekleştirirken, diğer yandan da pandemi döneminde Milli Seferberlik Ruhu kapsamında Maske üretimine gönüllü olarak destek verip makina başına geçmişti.

Hakimler ve Savcılar Kurulu (HSK) yeni Adli Yargı Kararnamesi kapsamında Gaziantep Cumhuriyet Başsavcı vekilliği görevine atanan Boğazlıyan Cumhuriyet Başsavcısı Murat Şahin, gazetemize veda ziyaretinde bulundu.

Gaziantep Cumhuriyet Başsavcı vekilliği görevine atanan Şahin, Boğazlıyan’da bir yandan yargı hizmetlerinde yasalar çerçevesinde en iyi hizmeti sunmanın gayreti içerisinde çalışmalar gerçekleştirirken, diğer yandan da pandemi döneminde Boğazlıyan İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nce başta sağlık çalışanları ve güvenlik güçleri olmak üzere ülkemizin dört bir yanına gönderilen ve Milli Seferberlik Ruhu kapsamında Maske üretimine gönüllü olarak destek verip makina başına geçmişti.

“BOĞAZLIYAN HUZURLU VE GÜZEL BİR İLÇE”

Gazetemiz yazı ailesi tarafından karşılanan Başsavcı Şahin, Boğazlıyan’ın güzel bir ilçe olduğunu belirterek, “Boğazlıyan’ı sevdik, halkın huzur ve mutluluğu için çalışma arkadaşlarımızla zaman mefrumu tanımaksızın görevimizi en iyi şekilde yapmanın gayreti içerisinde olduk.

Boğazlıyan huzurlu ve güzel bir ilçe. Halkın huzur ve mutluluğu bizler için önemlidir. Verdiğimiz kararlar en adil kararlardır, Burada yargı hizmetlerinde yasalar çerçevesinde en iyi hizmeti sunmanın gayreti içerisinde olduk. Yargı, ilçe için, ülke için çok önemli. O yüzden bizlerde hukuk çerçevesinde en iyi kararları vermenin gayreti içerisinde olduk” ifadelerinde bulundu.

Oldukça sıcak ve samimi bir ortamda gerçekleşen ziyarette; gazetemiz yazı ailesi ise ziyaretten duyduğu memnuniyetliği dile getirdi. Başsavcı Şahin’e yeni görevinde başarılarının devamını diledi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM