• DOLAR
  %0,51
 • EURO
  %-0,17
 • ALTIN
  %0,63
 • BIST
  %1,60
Boğazlıyan İçin Bir Olacağız Birlik Olacağız

Boğazlıyan İçin Bir Olacağız Birlik Olacağız

Adalet ve Kalkınma Partisi’nden Boğazlıyan İl Genel Meclis Üyeliği Aday Adaylığı için ilk başvuruyu yapan Halil İbrahim Zorluaslan, ilk günkü heyecanla gece-gündüz çalışıyor. 24 köy ve mahalle muhtarının da desteğini yanına alan Zorluaslan, “Kutlu dava güçlü Türkiye için benim de Boğazlıyan halkımıza hizmet için sözüm var. Ham hayallerle değil, somut planlarla ve hedeflerle karşınızda olmak istiyorum” dedi.

24 köy ve mahalle muhtarının büyük desteğini alan, yapmış olduğu hizmetlerle halkın gönlünde taht kuran Yoğunhisar Köyü Muhtarı ve AK Parti Boğazlıyan İl Genel Meclis Üyesi Aday Adayı Halil İbrahim Zorluaslan, ilçe merkezi, beldeler ve köylerde çalışmalarını ilk günkü heyecanla gece-gündüz sürdürüyor.

“MUHTARLAR ZORLUARSLAN’I YALNIZ BIRAKMIYOR”

Partisinin bir neferi olarak AK Parti’nin bayrağını daha yükseklere taşımak, sorun ve beklentilerini bildiği Boğazlıyan halkına hizmet etmek amacıyla bu kutlu yola çıktığına işaret eden Zorluaslan, “Beni çıktığım bu yolda yalnız bırakmayan, biran olsun desteklerini esirgemeyen köy ve mahalle muhtarlarıma da ayrı ayrı teşekkür ederim” dedi.

“BİLGİ, BİRİKİM, TECRÜBE”

Köylere hizmet etmenin yolunun İl Özel İdaresi’nden ve Köylere Hizmet Götürme Birliği’nden geçtiğini söyleyen Halil İbrahim Zorluaslan, “Ne yazık ki, Boğazlıyan ilçemiz İl Özel İdare kaynaklarından yeterince istifade edemiyor. Aslan Payı’nı alamıyor. Gerek köy muhtarlığım ve gerekse 10 yıldır üyeliğini yaptığım Köylere Hizmet Götürme Birliği’nde edindiğim, bilgi ve birikimlerimi Boğazlıyan’ımıza, belde ve köylerimize vakfetmek üzere aday adayı oldum.

İl Genel Meclis Üyesi’nin bir ilçeye, bir beldeye ve köylere nasıl faydalı olacağını, hizmet ve yatırımların nasıl getirileceğini en iyi bilenlerdenim. Bizler, aday olalım olmayalım, çalışmalarımız hep sürecektir.  Özellikle köy ve mahalle muhtarlarımızın da desteği ile inşallah, Boğazlıyan’ımız hak ettiği hizmetleri yeni dönemde fazlasıyla alacaktır” şeklinde konuştu.

“GİTMEDİK KÖY BIRAKMADI”

Vaktinin büyük bir bölümünü köylerde geçiren ve gittiği her köyde muhtar başta olmak üzere köy halkı tarafından ilgi ve sevgiyle karşılanan Zorluaslan, “Bizler, bir bütünüz. Biriz, beraberiz. Boğazlıyanlı hemşerilerimiz hizmetin en iyisine en güzeline layıktır.

Gittiğim her köyün, sorun ve beklentilerini yakından takip ediyor, hepsini tek tek not alıyorum. İnşallah Rabbim nasip eder de İl Genel Meclis Üyesi seçilirsem eğer, bunları yapmak benim boynumun borcudur” dedi.

AK Parti Boğazlıyan İl Genel Meclis Üyesi Halil İbrahim Zorluaslan, konuşmasını şu şekilde sürdürdü.

“Benim hedefim hiç bir zaman mevki makam değildir. Amacım sadece millete hizmet, dolayısıyla günümün çoğunluğu halkımızla iç içe geçiyor. Sorunları çok iyi anlıyorum, halka hizmet hakka hizmet diyerek halkıma hizmet için buradayım. Durmak yok yola hep birlikte devam diyorum.

10 yıllık Muhtarlık ve Köylere Hizmet Götürme Birliği’nde üyelik görevlerinde bulundum. Hangi köyümüzün ne gibi sorunları var, hepsini biliyorum. Çıktığım bu hizmet yolunda hizmetin en iyisini yapmaya söz veriyorum.  Boğazlıyan için bir olacağız, birlik olacağız ve seçimleri kazanmak için var gücümüzle çalışacağız.”

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM