• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
BOĞAZLIYAN KAYMAKAMLIĞINA DEMİREL ATANDI

BOĞAZLIYAN KAYMAKAMLIĞINA DEMİREL ATANDI

Boğazlıyan İlçe Kaymakamlığına Ankara Çamlıdere Kaymakamı Metin Demirel, atandı.

İdareciler dergisinde  yayınlanmış Terörle Mücadeleye yönelik makalesi, HSYK Yargı bağımsızlığı ve tarafsızlığı, mobilya endüstrisi, 4483 sayılı kanuna yönelik tez çalışmaları bulunan Kaymakam Demirel, Isparta, Batman, Siirt ve Muğla’da Vali yardımcılığı ile bir çok ilçede kaymakam olarak görev yaptı.

1970 yılında Ankara’da doğan Kaymakam Metin Demirel, İlk, orta ve lise öğrenimini Ankara’da, Lisans Eğitimini Gazi Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İktisat Bölümünde tamamladı. İsteğe bağlı olarak Merkez Bankasında staj yapmış olup, Yüksek Lisansını Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Kamu Yönetimi bölümünde tamamladı.

2000 yılında Kırıkkale Kaymakam Adayı olarak göreve başlayarak, İl stajının ardından, Haymana Kaymakam Refikliği stajını bitirmiş, Mülkiye Teftiş Stajını tamamladıktan sonra Milli Güvenlik Akademisinde düzenlenen Kamu Diplomasi kursunu tamamlamıştır. Orta Doğu Teknik Üniversitesi (ODTÜ) Yabancı Diller Yüksek Okulu yabancı dil kursunun ardından 2 ay süre ile İngiltere (Londra) de bulunmuş olup, çeşitli kurs ve seminerler ile birlikte, Eskişehir (Beylikova), Adana (Pozantı), Samsun (Yakakent) İlçelerinde Kaymakam Vekilliği yaparak, 2004 yılında Trabzon (Hayrat) Kaymakamı olarak atanmıştır.

Siirt Aydınlar (Tillo), Afyon (Dazkırı), Muğla (Kavaklıdere), İzmir (Kiraz) İlçeleri Kaymakamlığı, Isparta Vali Yardımcılığı, Şanlıurfa (Siverek) Kaymakamlığı, Batman Vali Yardımcılığı, Siirt Vali Yardımcılığı, Eruh Kaymakamlığı, Muğla Vali Yardımcılığı görevlerinde bulunmuştur.

Kaymakam Metin Demirel, 2019 yılı Mülki İdare Amirleri Atama Kararnamesi ile Çamlıdere Kaymakamlığına atandı, 1 erkek evlat sahibidir. Son atama kararı ile Kaymakam Demirel Boğazlıyan İlçe Kaymakamlığına atandı.

Kaymakam Demirel’in İdareciler dergisinde  yayınlanmış Terörle Mücadeleye yönelik bir makalesi, HSYK Yargı bağımsızlığı ve tarafsızlığı, mobilya endüstrisi, 4483 sayılı kanuna yönelik tez çalışmaları bulunmaktadır.

Kaymakam Metin Demirel’in 14 Eylül 2020 Pazartesi günü göreve başlayacağı öğrenildi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM