• DOLAR
  13,7194
  %0,41
 • EURO
  15,5684
  %0,38
 • ALTIN
  786,58
  %1,29
 • BIST
  1.910
  %1,61
BOĞAZLIYAN KIRMIZI BEYAZ

BOĞAZLIYAN KIRMIZI BEYAZ

 

Barış Pınarı Harekâtı’nda görevli Mehmetçiğe destek için Boğazlıyan Belediyesi’nce yapılan çağrıya kayıtsız kalmayan ilçe halkı her yeri bayraklarla donattı.

ORDUMUZUN YANINDAYIZ

Boğazlıyan Belediye Başkanı Gökhan Coşar, Boğazlıyan halkının da tek yürek Barış Pınarı Harekâtı’na katılan Mehmetçiğin yanında olduklarını belirterek, “Devletimizin bekası için geleceğe umutla bakması için canları pahasına kahramanca görev yapan Mehmetçiklerimize Allah’tan muvaffakiyetler diliyoruz. İlçemizi bayraklarla donatan halkımıza şükranlarımı sunuyorum. Her zaman ordumuzun, milletimizin ve devletimizin yanındayız” dedi.

BOĞAZLIYAN KENETLENDİ

Suriye’de yürütülen Barış Pınarı Harekâtına destek vermek amacıyla ilçemiz bayraklarla donatıldı. Boğazlıyan Belediyesi tarafından yapılan çağrı çerçevesinde, ilçe halkına ev ve iş yerlerine bayrak asmaları için davette bulunuldu. Yapılan çağrıya kayıtsız kalmayan ilçe halkı her yeri bayraklarla donattı.

Boğazlıyan Belediye Başkanı Gökhan Coşar, “Buradan Barış Pınarı Harekâtına katılan Mehmetçiklerimize dua ediyoruz. Allah, milletimizin ve memleketimizin yardımcısı olsun. Devletimizin ve Mehmetçiğimizin yardımcısı olsun” dedi.

Boğazlıyan da vatan ve bayrak sevdasının her zaman hat safhada olduğunu aktaran Başkan Coşar, “İlçemizi bayraklarla donatan halkımıza şükranlarımı sunuyorum. Cenab-ı Allah ‘Vatan Sevdamızı’ hiçbir zaman elimizden almasın. Bayraklarını hem dükkânlarına hem de evlerine asarak destek olan tüm halkımıza şükranlarımızı sunuyorum” ifadelerini kullandı.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM