• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
BOĞAZLIYAN OSB’YE BİR ADIM DAHA

BOĞAZLIYAN OSB’YE BİR ADIM DAHA

Yozgat’ın gururu Cumhurbaşkanı Yardımcısı Sayın Fuat Oktay’ı Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’nde ziyaret eden Boğazlıyan Belediye Başkanı Gökhan Coşar, Boğazlıyan’a birçok yönden katkı sağlayacak, Boğazlıyan Organize Sanayi Bölgesi ile devam etmekte olan proje ve yatırımlar ile ilgili bilgiler sundu.

Boğazlıyan’ın bereketli toprakları ve potansiyellerini harekete geçirmek için gece-gündüz çalışan Boğazlıyan Belediye Başkanı Gökhan Coşar’ın gerek seçim öncesinde ve gerekse sonrasında, özellikle ilçemizin ekonomik refahını artırmak, üretim yapma, gençlerimize istihdam sağlamak, gelişen, büyüyen, modern, daha yaşanabilir, umut dolu aydınlık bir gelecek inşa etmek adına, “En büyük hayalim” dediği ve ısrarla üzerinde durduğu Organize Sanayi Bölgesi’nde büyük mesafeler alınmaya devam ediyor.

COŞAR; ANKARA’DA TEMASLARDA BULUNDU

İlçe ekonomisine büyük katkı sağlayacak olan Boğazlıyan Organize Sanayi Bölgesi’nin (OSB) faaliyete geçmesi konusunda  çalışmalarını artıran Belediye Başkanı Gökhan Coşar, bir dizi ziyaret ve temaslarda bulunmak amacıyla gittiği Ankara’da Cumhurbaşkanı Yardımcısı sayın Fuat Oktay’ı makamında ziyaret etti.

Boğazlıyan Belediye Başkanı Gökhan Coşar’ın önemli projeleri arasında yer alan başta Boğazlıyan Organize Sanayi Bölgesi projesi olmak üzere çalışmalarını hız kesmeden devam ettiriyor.             Bir süre önce Yozgat Valisi Ziya Polat ile birlikte Boğazlıyan OSB’nin kuruluş protokolünü imzalayan Başkan Coşar,  diğer yandan da Boğazlıyan Organize Sanayi Bölgesi ile devam etmekte olan proje ve yatırımlar ile ilgili Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay’a bilgiler sundu.

OKTAY’I ZİYARET ETTİ

Belediye Başkanı Gökhan Coşar, Yozgat’ın gururu Cumhurbaşkanı Yardımcısı sayın Fuat Oktay’ı Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’nde ziyaret ettiklerini belirterek, “Ziyarette; İlçemize birçok yönden katkı sağlayacak, Boğazlıyan Organize Sanayi Bölgesi ile devam etmekte olan proje ve yatırımlarımız ile ilgili bilgi sunduk.

Bizleri onure ederek, makamında kabul eden Sayın Cumhurbaşkanı Yardımcımıza tüm hemşehrilerim adına çok teşekkür ediyorum.

Mütevazi kişiliği ile hem bizim, hem de hemşehrilerimizin gönlünü feth eden sayın Cumhurbaşkanı Yardımcımız; Boğazlıyan’lı hemşehrilerimize gönülden selamlarını ve sevgilerini iletti” dedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM