• DOLAR
  %0,13
 • EURO
  %0,09
 • ALTIN
  %-0,42
 • BIST
  %2,74
BOĞAZLIYAN POLİSİ GÖZ AÇTIRMIYOR

BOĞAZLIYAN POLİSİ GÖZ AÇTIRMIYOR

Boğazlıyan İlçe Emniyet Müdürlüğü gerçekleştirdiği operasyon, uygulama ve kontroller ile suçlulara göz açtırmıyor. Son olarak Boğazlıyan’da gerçekleşen hırsızlık olayını çözen ekipler, mobese ve çevre güvenlik kamera kayıtlarında yapılan detaylı çalışmalar neticesinde hırsızların yakalanmasını sağladı.

                Şüpheli şahıslar Kayseri de  yakalanarak, ifadelerinin ardından çıkarıldıkları mahkemece tutuklanarak cezaevine teslim edildi. Boğazlıyan İlçe Emniyet Müdürlüğü yetkilileri, suç ve suçlularla mücadelenin kararlılıkla süreceğini vurguladı.

Boğazlıyan İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri, başarılı bir operasyona daha imza attı. Polisler, titiz bir çalışma ile hırsızlık zanlılarını kısa süre içerisinde yakaladı.

MOBESE VE GÜVENLİK KAMERALARI TEK TEK İNCELENDİ

Alınan bilgiye göre, geçtiğimiz gün Bağlarbaşı, Çarşı ve Yenidoğan Mahallerinde meydana gelen 5 kamyondan toplamda 7 adet akünün çalınması olayı ile ilgili olarak çalışma başlatan İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri, mobese ve güvenlik kameralarını tek tek inceledi. Titiz bir çalışma ile zanlıların Kayseri’de yakalanmasını sağladı. Zanlılar, çıkarıldıkları mahkemece tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Boğazlıyan’da 27 plakalı bir araçla 3 mahallede bulunan 5 kamyondan 7 adet akü çalan hırsızlar,mobese sistemleri ve çevre güvenlik kamera kayıtlarında yapılan detaylı çalışmalar neticesinde olayı gerçekleştiren şahısların kullandıkları araç ve kimlik bilgileri tespit edildi.

Olayı gerçekleştiren şüpheliler; S.A, E.Y, ve İ.C.Y, isimli şahısların çevre il ve ilçelerle yapılan koordineli çalışma neticesinde Kayseri, Niğde ve Nevşehir illerinde de aynı hırsızlık olayını gerçekleştirdikleri tespit edildi. Şüpheli şahıslar Kayseri de  yakalanarak, ifadelerinin ardından çıkarıldıkları mahkemece tutuklanarak cezaevine teslim edildi.

“MÜCADELE KARARLILIKLA SÜRECEK”

Öte yandan; Boğazlıyan İlçe Emniyet Müdürlüğü yetkilileri, suç ve suçlularla mücadelenin kararlılıkla süreceğine vurgulayarak, Boğazlıyan Emniyet Müdürlüğü olarak, suç ve suçlulara yönelik yoğun çalışmaların artarak süreceğini ifade edildi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM