• DOLAR
  13,4985
  %-1,26
 • EURO
  15,3619
  %-1,06
 • ALTIN
  775,40
  %-0,39
 • BIST
  1.810
  %0,05
BOĞAZLIYAN SENİ UNUTMAYACAK!

BOĞAZLIYAN SENİ UNUTMAYACAK!

Boğazlıyan da görev yaptığı süre içinde birçok başarılı çalışmaları ile adından söz ettiren, devlet tecrübesi, insanlarla olan diyalogları ve renkli kişiliğiyle Boğazlıyan halkının sevgisini kazanan Kaymakam Davut Sinanoğlu, onuruna veda yemeği düzenlendi.

Boğazlıyan da gönül gönüle, omuz omuza, yan yana olmaya gayret gösteren ve ilçede başarılı çalışmalara imza atan İlçe Kaymakamı Davut Sinanoğlu’nun Şırnak İli Cizre İlçesi Kaymakamlığına atanması nedeniyle onuruna veda yemeği düzenlendi.

Veda programı etkinliğine katılan konuklar ile tek tek sohbet ederek, helallik isteyen Kaymakam Sinanoğlu, “Boğazlıyan’da çok erdemli bir topluma hizmet etme fırsatı buldum. Boğazlıyan kültür olarak, yapı olarak her idarecinin yöneticilik yapmak istediği bir yer. Ben bu anlamda kendimi şanlı hissediyorum. Hizmet ederken hep vatandaşı yanımızda gördük” dedi.

İçişleri Bakanlığı 2019 yılı kararnamesi ile Şırnak İli Cizre İlçesi Kaymakamlığı görevine atanan Kaymakam Sinanoğlu, onuruna Boğazlıyan Şeker Fabrikası sosyal tesislerinde veda yemeği verildi.

YOĞUN KATILIM YAŞANDI

Geniş bir katılım ile yeni görev yerine uğurlanan Kaymakam Sinanoğlu’nun veda yemeğine Sarıkaya Kaymakamı Yasin Özcan, Yenifakılı Kaymakamı  Emre Zeyrek ve Boğazlıyan Belediye Başkanı Gökhan Coşar, başta olmak üzere, Sarıkaya Belediye Başkanı Ömer Açıkel, Şehit Aileleri, kurum müdürleri, siyasiler, sivil toplum kuruluşları başkanları ve muhtarlar ile davetliler katıldı.

Kaymakam Davut Sinanoğlu, görev yaptığı Boğazlıyan’dan mutlu ayrıldığını belirterek, “Görev sürem içerisindeki çalışmalarımda bana sonsuz destek veren mesai arkadaşlarıma ve Boğazlıyan halkına sonsuz teşekkür ediyorum” dedi.

Boğazlıyan’da görev yapmaktan duyduğu mutluluğu dile getiren Kaymakam Sinanoğlu, Boğazlıyan’ı unutmayacağını belirterek, buradan güzel anılarla ayrıldığını söyledi.

Boğazlıyan’da kurumlarla koordineli çalışmaya özen gösterdiğini ve bu bağlamda hizmet kalitesinin arttığını da sözlerine ekleyen Kaymakam Sinanoğlu, şunları ifade etti.

“Bizler devletimizin verdiği halka hizmet etme görevini en iyi şekilde yerine getirmekle sorumluyuz. Görev yaptığımız yerlerde, vatandaşlarımızın bütün ihtiyaçlarıyla yakından ilgilenmek, onlara devletin yanlarında olduğunu hissettirmek için daha çok çalışmak durumundayız. Bu noktada yaklaşık 4 yıl boyunca Boğazlıyan halkına hizmet etmenin gayreti içerisinde olduk. Buradan çok güzel duygularla ayrılıyorum. Hakkınızı helal edin. Buradaki görev süremi, hayatım boyunca tatlı bir anı olarak hatırlayacağım, herkese teşekkür ediyorum. Buradan ayrılırken gördüğümüz güzel yerleri, güzel insanları unutmayacağız. Boğazlıyan halkının hoşgörüsü sayesinde hiç bir sıkıntı yaşamadık. Bizi her zaman muhabbetle kucakladılar.”

Programa katılan tüm konuklara da teşekkür eden Kaymakam Sinanoğlu, Boğazlıyan’da büyük bir heyecanla göreve başladığını, bundan sonra  görevine Şırnak İli Cizre İlçesi Kaymakamlığı’nda devam edeceğini belirterek, “Bizlerin duaya ihtiyacı var. Sizlere hakkım geçtiyse hakkımı helal ediyorum, sizin de hakkınızı helal etmenizi bekliyorum. Yeniden buluşmak umuduyla her şeyin gönlünüzce olmasını diliyorum, hoşça kalın” diye konuştu.

“KAYMAKAM SİNANOĞLU; GÖNÜLDEN GÖNÜLE KÖPRÜ KURMUŞTUR”

Boğazlıyan Belediye Başkanı Gökhan Coşar ise, Kaymakam Sinanoğlu’na yeni görevinde başarılarının devamını dileyerek, “Kaymakamımız görev yaptığı süre içerisinde  ilçede gönülden, gönüle insanlarımızla bir köprü kurmuştur. Beyefendi kişiliği, devlet tecrübesi ve hizmetleri ile hoş bir seda bırakmıştır. Bu nedenle ilçemize yaptığı katkılardan dolayı çok teşekkür ediyorum. Kendisine ailesi ile birlikte sağlıklı, mutlu uzun bir yaşam diliyorum” dedi.

Programda; ayrıca Kaymakam Sinanoğlu’na hizmetlerinden dolayı plaket takdim edildi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM