• DOLAR
  %0,07
 • EURO
  %-0,66
 • ALTIN
  %0,08
 • BIST
  %-1,35
BOĞAZLIYAN TECRÜBELERİNİ PAYLAŞTI

BOĞAZLIYAN TECRÜBELERİNİ PAYLAŞTI

Diyanet İşleri Başkanlığı’nca Cami hizmetlerinde verimliliği artırmak, örnek projelerin tespit edilerek yaygınlaştırılmasını sağlamak, hizmetlerin etkinliğine ve verimliliğine katkı sağlamak amacıyla başlattığı program kapsamında Boğazlıyan İlçe Müftülüğü “Tecrübe Paylaşımı Semineri”ne ev sahipliği yaptı.

Boğazlıyan İlçe Müftülüğü “Tecrübe Paylaşımı Semineri”ne ev sahipliği yaptı. Diyanetten uzman, imam ve müezzin hocaların katılımı ile hizmetlerin etkinliğine ve verimliliğine katkı sağlayacak konularda din görevlileri bilgilendirildi.

Boğazlıyan’la birlikte Sarıkaya, Çandır, Çayıralan ve Yenifakılı’da görevli müftü ve personellerin katılımı ile Boğazlıyan Belediyesi Kongre ve Kültür Merkezi’nde düzenlenen programda; Çeşitli projeler üreterek cami, cemaat, öğrenci, diğer resmi kurumlarla birlikte gerçekleştirdikleri sunumları İstanbul, Kocaeli ve Tokat’tan gelen konuk din görevlisi hocaları yaptı.

Moderatörlüğünü Diyanet İşleri Uzmanı Ramazan Dağlı’nın yaptığı program sonrası açıklama yapan İlçe Müftüsü Atıf Akşit, “Misafirlerimize ve katılan bütün hocalarımıza teşekkür ederiz. Sunumdan istifade ederek cami, cemaat, öğrenci, vatandaş ilişkilerinde ve eğitim ve öğretim konularında yapacakları çalışmalarda din görevlisi hocalarımıza başarılar dileriz. Yüce Rabbimiz hangi işi yapıyorsak samimi ve ihlâslı olmayı lutfeylesin” dedi.

Din görevlileri tarafından büyük bir ilgi ve beğeni ile takip edilen program, Cami hizmetlerinde verimliliği artırmak, örnek projelerin tespit edilerek yaygınlaştırılmasını sağlamak, hizmetlerin etkinliğine ve verimliliğine katkı sağlaması amaçlanıyor.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM