• DOLAR
  9,5749
  %-0,29
 • EURO
  11,1196
  %-0,65
 • ALTIN
  556,35
  %0,54
 • BIST
  1.493
  %0,88
BOĞAZLIYAN YATIRIMIN ODAĞINDAKİ MERKEZ

BOĞAZLIYAN YATIRIMIN ODAĞINDAKİ MERKEZ

Boğazlıyan’ın ufuk çizgisini geliştiren ve beklentilerini de artıran Belediye Başkanı Gökhan Coşar, Boğazlıyan’da huzur, hoşgörü, istikrar ve istihdam sağlamak için çalışmalarını sürdürüyor. Boğazlıyan’a değer katacak yatırımcılarla sürekli istişare eden ve ilçenin tanıtılması noktasında çalışmalarını da sürdüren Başkan Coşar’ın bu seferki konukları Dünya Yozgatlılar Konfederasyonu üyeleri oldu.

BU SEFERKİ ZİYARET YOZGATLILAR FEDERASYONUNDAN

Son yıllarda büyük gelişim ve dönüşüm yaşayan ayrıca Yozgat’ın parlayan yıldızı olan Boğazlıyan Yozgatlılar Konfederasyonu heyetini ağırladı.

Boğazlıyan’a değer katacak yatırımcılarla sürekli istişare eden, diğer yandan da Boğazlıyan’ın tanıtılması noktasında çalışmalarını sürdüren Başkan Gökhan Coşar’ın bu seferki konukları Dünya Yozgatlılar Konfederasyonu üyeleri oldu.

Yozgatlılar Konfederasyonu Başkanı Ahmet Yılmaz ve yönetim kurulu üyeleri Boğazlıyan Belediye Başkanı Gökhan Coşar’ı makamında ziyaret etti.

BOĞAZLIYAN KABUK DEĞİŞTİRİYOR

Dünya Yozgatlılar Konfederasyonu Başkanı Ahmet Yılmaz’a ve beraberindeki yönetim kurulu üyelerine nazik ziyaretleri, güler yüzlü ve samimi sohbetlerinden dolayı teşekkür eden ve çalışmalarında başarılar dileyen Başkan Coşar, Boğazlıyan’ın son yıllarda hızla kabuk değiştirdiğine işaret etti.

Boğazlıyan’ın Türkiye’nin en önemli yollarının kesiştiği odak ilçe konumunda bulunduğunu dile getiren Başkan Coşar, “İstikrar ve istihdam sağlamak için çalışmalarımızı artırarak sürdürüyoruz. İlçenin gelişimine katkı sağlayacak her türlü projelere destek olmayı sürdüreceğiz. Boğazlıyan yükselen bir değer. Bugün Dünya Yozgatlılar Konfederasyonu Başkanı ve yönetim kurulu üyelerimizi misafir ettik. İlçemize olan ilginin giderek katlanması bizi mutlu ediyor” dedi.

Boğazlıyan’ın yatırımın odağında bir merkez olduğunun altını çizen Başkan Coşar, “Gönül Belediyeciliği sloganı ile çıktığımız yolda, her geçen gün gelişen, büyüyen, modern, daha yaşanabilir bir Boğazlıyan’ımız için çalışmalarımıza devam edeceğiz” şeklinde konuştu.

Ziyarette; Belediye Başkanı Gökhan Coşar, Yozgatlılar Konfederasyonu Başkanı Ahmet Yılmaz ve yönetim kurulu üyeleri ile birlikte istişare yaptı.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM