• DOLAR
  %0,02
 • EURO
  %-0,04
 • ALTIN
  %0,00
 • BIST
  %0,33
BOĞAZLIYAN’A DEĞER KATACAK

BOĞAZLIYAN’A DEĞER KATACAK

“Belediye işi Gönül işi” anlayışıyla hareket eden Boğazlıyan Belediye Başkanı Gökhan Coşar’ın eğitime katkısı sürüyor.

Boğazlıyan Belediyesi ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü arasında “Mesleki Teknik ve Genel Kurslar” düzenlenmesine ilişkin iş birliği protokolü imzalandı.

Boğazlıyan Belediyesi, Milli Eğitim Müdürlüğü ve Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü işbirliği ile  7’den 70’e herkes eğitim alacak.

Nitelikli insan gücü yetiştirilmesi, eğitimde fırsat eşitliği, bireylerin bilimsel, girişimci, teknolojik, iktisadi, sosyal ve kültürel gelişimleri ile yeteneklerini geliştirmek amacıyla Boğazlıyan Belediyesi, Milli Eğitim Müdürlüğü ve Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü arasında protokol imzalandı.

MEB ONAYLI, ÜCRETSİZ KURS DÜZENLENECEK

Boğazlıyan Belediye Başkanı Gökhan Coşar’ın eğitime katkısı sürüyor.

Boğazlıyan Belediyesi, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü arasında “Mesleki Teknik ve Genel Kurslar” alanlarında kurslar düzenlenmesine ilişkin iş birliği protokolü imzalandı.

Protokole birlikte imza atan Belediye Başkanı Gökhan Coşar, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Şimşek ve Halk Eğitim Merkezi Müdürü Kadir Erdem, imzalanan iş birliği protokolünün Boğazlıyan için hayırlı olmasını diledi.

İmzalanan protokol ile her iki kurum tarafından uygun görülen tüm alanlarda planlı çalışmalar yapılarak MEB onaylı, ücretsiz kurs programları düzenlenmesi amaçlanıyor.

Belediye Başkanı Gökhan Coşar, açıklamasında; “Boğazlıyan Belediyesi olarak, vatandaşlarımız için faydalı olacak her türlü çalışma ve işbirliğinin içerisinde olmaya devam edeceğiz. İmzaladığımız protokolün Boğazlıyan’ımıza hayırlı ve uğurlu olmasını diliyorum” dedi.

İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ile açılacak olan mesleki teknik ve genel kursla ile ilgili işbirliği protokolünün imzalandığını aktaran Coşar, “Milli Eğitim Müdürlüğümüzle öğrencilerimiz ve hemşehrilerimizin kişisel gelişimlerine katkı sağlayacağız. Kurumsal işbirlikleriyle ilçemizin ve vatandaşlarımız ile öğrencilerimizin hayat yolunda mutlu ve başarılı bireyler olmalarını istiyoruz. Özellikle gençlerimiz için daha verimli zaman geçirecek alanlar kazandırılacak.

Bu programlar, Boğazlıyan’ımıza çok büyük değerler kazandıracak. Hakikaten hayat boyu öğrenmenin içerisindeyiz.  Açılacak olan kurslarla vatandaşlarımızın başta mesleki ve sanatsal bilgileri geliştirilerek meslek ve beceri sahibi olmaları sağlanacak. Kalifiye elemanları yetiştirilmesine katkıda bulunulacak. Kültürel ve sosyal gelişmeleri ile üretime katkıda bulunulması sağlanacak.” ifadelerini kullandı.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM