• DOLAR
  13,5233
  %0,38
 • EURO
  15,3152
  %0,29
 • ALTIN
  797,39
  %0,49
 • BIST
  1.910,29
  %-5,02
BOĞAZLIYAN’A MİLYON’LUK YATIRIM

BOĞAZLIYAN’A MİLYON’LUK YATIRIM

AK Parti Yozgat Milletvekili Av. Yusuf Başer, İl Özel İdaresi 2020 yılı yatırım programı dâhilinde Boğazlıyan’da önemli çalışmaların hayata geçirildiğini söyledi. Başer, “2021 yılında da aynı şevk ve hizmet sevdasıyla çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

Yozgat İl Özel İdaresi tarafından 2020 yılı yatırımı programı çerçevesinde Boğazlıyan’a 4 milyon 3 Bin liralık altyapı ve üst yapı yatırımının gerçekleştirildiği bildirildi.

2020 yılı yatırım programı dâhilinde Yozgat il geneline bağlı köylerde önemli çalışmaları hayata geçiren İl Özel İdaresi Boğazlıyan’da da yatırımları ile dikkat çekti.

Her fırsatta Boğazlıyan’ın yardımına koşan ve Boğazlıyan’ın geleceğine yönelik proje ve yatırımların hayata geçmesinde büyük rol oynayan AK Parti Yozgat Milletvekili ve Seçim İşleri Başkan Yardımcısı Av. Yusuf Başer, İl Özel İdaresi tarafından 2020 yılı yatırımı programı çerçevesinde altyapı ve üst yapı yatırımın gerçekleştirildiğini söyledi.

2020 yılı yatırım programı kapsamında, Boğazlıyan’a bağlı köylerde 565 km. reglaj ve stabilize, içme suyu tesisi, elektrik ve motopomp çalışması, 5 adet kanalizasyon çalışması, Boğazlıyan merkez halı saha ve spor tesisi, kırsal alt yapı proje üst yapı çalışmasının gerçekleştirildiğini ifade eden Başer, “Yozgat’ın dışa açılan yüzü olan Boğazlıyan’ımızda İl Özel İdaremizin 2020 kaynakları ile önemli hizmetler yapılmıştır. İl Özel İdaresince Boğazlıyan ilçemizde 2020 programı çerçevesinde çok sayıda hizmetlerle Boğazlıyanlı vatandaşlarımızın hayatlarına dokunmuş, bu hizmetler için yaklaşık 4 Milyon 3 Bin TL kaynak kullanılmıştır” ifadelerinde bulundu.

“Tüm gayretlerimiz halkımızın yaşam kalitesini yükseltmek içindir” diyen Milletvekili Av. Yusuf Başer, ‘Yaparsa Ak Parti Yapar’ sloganı ile hizmetlerin 2021 yılında da aynı şevk ve hizmet sevdasıyla çalışmaya devam edeceklerini vurguladı.

“GELECEK NESİLLERİMİZE EN ÖNEMLİ YATIRIM”

Ak Partinin misyonu olan yaşanabilir nezih, insan odaklı hizmet anlayışı ile çalışmaların artarak süreceğini dile getiren Başer, “AK Parti her zaman olduğu gibi bugünde yarında hizmetin adıdır. Türkiye genelinde olduğu gibi Yozgat’ımızın da her köşesine hizmet etmeye devam edeceğiz.

İl özel idaresi 2020 yılı yatırım listesi içerisinde de görüleceği gibi Boğazlıyan’ımızın da her köşesi için hizmetler bulunmaktadır. Tüm emeği geçenlere teşekkür ederim” şeklinde konuştu.

22.02.2021

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM