• DOLAR
  8,8689
  %1,22
 • EURO
  10,4740
  %1,60
 • ALTIN
  499,21
  %1,68
 • BIST
  1.385
  %-1,20
BOĞAZLIYAN’A MORAL OLDU

BOĞAZLIYAN’A MORAL OLDU

Boğazlıyan Belediyesi bir ilke daha imza atarak düzenlediği  “Açık Hava Konseri” renkli görüntülere sahne oldu. Lara ve Suhey Yayla’nın sahne aldığı konserde binlerce kişi söylenen şarkılara eşlik edip doyasıya eğlendi. Boğazlıyan Belediye Başkanı seçilmesi sonrasında sosyal ve kültürel etkinliklere bir yenisini daha ekleyen Belediye Başkanı Gökhan Coşar, halkın birlik ve beraberliğine bir kez daha vesile oldu.

Boğazlıyan hafta sonu farklı bir konser etkinliğine ev sahipliği yaptı. “Açık Hava Konseri” büyük beğeni toplarken Lara ve Suhey Yayla, verdikleri muhteşem konserle Boğazlıyanlılara unutamayacakları sıra dışı bir gece yaşattı.

Pandemi nedeniyle uzun süre evlerine kapanan vatandaşlara moral vermek isteyen Boğazlıyan Belediyesi, bir ilke daha imza atarak “Açık Hava Konseri” düzenledi.

Boğazlıyan Belediye Başkanı seçilmesi sonrasında sosyal ve kültürel etkinliklere bir yenisini daha ekleyen Belediye Başkanı Gökhan Coşar, halkın birlik ve beraberliğine bir kez daha vesile oldu. Hafta sonu düzenlenen Açık Hava Konseri’nde Lara’yı ve Suhey Yayla’yı ağırlayan Boğazlıyan’da Şelale Meydanı’nı dolduran binlerce kişi, hem müzik hem de şiir dinletisiyle unutulmayacak bir gece yaşadı.

Belediye Başkanı seçilmesi ile birlikte Boğazlıyan’da onlarca sosyal ve kültürel etkinliklere ev sahipliği yaparak ilçe halkının moral ve motivasyonunu artıran, birlik ve beraberlik aşılayan Başkan Gökhan Coşar, hafta sonu Lara ve Suhey Yayla’yı hemşehrileriyle buluşturdu.

Binlerce kişi pandemi kuralları çerçevesinde akşamın erken saatlerinde Şelale Meydanı’nı doldurdu.

Sosyal ve kültürel belediyeciliği ön plana çıkararak, halkın birlik ve beraberliğine öncülük etmenin yanında 7’sinden 70’ine halkın gönüllerince eğlenmesine vesile olan Başkan Coşar, halka unutamayacakları bir gün geçirmelerine vesile oldu.

BOĞAZLIYAN EĞLENCEYE DOYDU

Programda sahne alan Lara, sevilen şarkılarını Boğazlıyanlılar için seslendirdi. Sanatçıya şarkılarında vatandaşlar da eşlik etti. Suhey Yayla’nın şiir dinletisiyle renklenen programda; seçkin eserler ile gönüllere dokunuldu.

Büyük bir ilgiyle takip edilen programa katılan vatandaşlar, başta Belediye Başkanı Gökhan Coşar, olmak üzere emeği geçen herkese teşekkür ettiler.

Temel belediyecilik hizmetlerinin yanı sıra, bu tür sosyal etkinliklere de daima yer vereceklerini dile getiren Belediye Başkanı Gökhan Coşar ise, (yaptığı açıklamada) “İnsanlarımızın aileleri ve çocuklarını da alarak bir araya gelmeleri ve buradaki kültürel etkinlikleri hep birlikte takip etmeleri bizleri mutlu etmektedir. Toplumsal dayanışmaya her zamankinden daha fazla ihtiyaç duyduğumuz bu günlerde, bu birlikteliğimizi daha da pekiştirelim” dedi.

Boğazlıyan Belediye Başkanı Gökhan Coşar konuşmasını daha sonra şöyle sürdürdü:    “Konserimize büyük ilgi gösteren, coşkumuza ortak olan 7’den 70’e tüm hemşehrilerime yürekten sevgilerimi sunuyorum. Yüreğimize dokunan eserleri ile bizlere güzel bir akşam yaşatan Türk Müziğinin sevilen sanatçısı ve güçlü yorumcusu Lara’ya, şiirleriyle gönül penceremizde derin izler bırakan Suhey Yayla’ya teşekkür ediyorum. Sosyal belediyecilik anlayışımız ile her zaman birbirinden renkli çeşitli etkinlikler düzenlemeye devam edeceğiz” açıklamasında bulundu.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM