• DOLAR
  8,6532
  %0,02
 • EURO
  10,1649
  %0,50
 • ALTIN
  492,80
  %0,20
 • BIST
  1.416
  %0,57
BOĞAZLIYAN’A ÖNEM VERİYORUZ!

BOĞAZLIYAN’A ÖNEM VERİYORUZ!

Boğazlıyan Kaymakamı Fatih Gülnar “Boğazlıyan önemli potansiyellere sahip. Gelişmeye çok müsait bir ilçe. Boğazlıyan merkez, köy ve kasabalarında hiçbir sorunu olmayan, eğitimde, sağlıkta ulaşımda sorunsuz bir Boğazlıyan hedefimizdir” dedi.

Boğazlıyan Kaymakamı Fatih Gülnar, gazetemize nezaket ziyaretinde bulundu.

Gazetemiz yazı ailesi ile bir süre görüşen Kaymakam Gülnar, “Boğazlıyan stratejik konumu itibari ile yeri önemli. Boğazlıyan’ın kendi iç ekonomisi ve dizaynı gelişmeye çok müsait” dedi.

İlçenin önemli potansiyellerinin olduğunu aktaran Kaymakam Gülnar, Boğazlıyan’ın merkez, köy ve kasabalarında hiçbir sorunu olmayan, eğitimde, sağlıkta ulaşımda sorunsuz bir Boğazlıyan’ın hedefleri olduğunu vurgulayarak, “Devletimizin imkanlarını en güzel şekilde kullanarak, en iyi hizmeti vermenin gayreti içerisinde olacağız” ifadelerinde bulundu.

İçinde bulunduğumuz pandemi nedeniyle İçişleri Bakanlığı’nca bir dizi tedbirler alındığını da hatırlatan Kaymakam Gülnar, “Hijyen, maske ve sosyal mesafe şartlarını gözetebilirsek, çok güzel günler bizleri bekliyor.

Özellikle de pandemi sürecinde salgının bulaş riskini en aza indirerek vatandaşlarımızın sağlığını korumak için gayret göstermekteyiz. Bu güzel ülkemiz ve ilçemiz her şeyin en iyisine layıktır. Bizler de var gücümüzle gece gündüz demeden her konuda çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

Kaymakam Gülnar, ayrıca; yaşlı ve kronik rahatsızlığı bulunan vatandaşlara Vefa Sosyal Destek Gruplarınca ihtiyaçlarının karşılandığını belirterek, “Tüm imkanlarımızla ihtiyaçları karşılamak için vatandaşların hizmetkarı olacağız” diye konuştu.

Kaymakam Gülnar, maske, sosyal mesafe ve hijyen konusunda tüm hassasiyetlerin de sürdürülmesi gerektiğini ayrıca alınan tedbirlere de mutlaka uyulması gerektiğini sözlerine ekledi.

Oldukça sıcak ve samimi bir ortamda gerçekleşen ziyarette, Boğazlıyan’ın beklentileri ve sorunları ile ilgili görüş alışverişinde bulunulurken, gazetemiz yazı ailesi Kaymakam Fatih Gülnar’ın ziyaretinden duyduğu memnuniyetliği dile getirdi. (Haber Merkezi)

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM