• DOLAR
  %0,02
 • EURO
  %-0,04
 • ALTIN
  %0,00
 • BIST
  %0,33
BOĞAZLIYAN’A ÖNEM VERİYORUZ!

BOĞAZLIYAN’A ÖNEM VERİYORUZ!

Boğazlıyan Kaymakamı Recep Aydın, Boğazlıyan’ın merkez, köy ve kasabalarında hiçbir sorunu olmayan, eğitimde, sağlıkta ulaşımda sorunsuz bir Boğazlıyan’ın hedefi doğrultusunda; “Devletimizin imkanlarını en güzel şekilde kullanarak, en iyi hizmeti vermenin gayreti içerisinde olacağız” dedi.

Boğazlıyan Kaymakamı Recep Aydın, gazetemize nezaket ziyaretinde bulundu.

Boğazlıyan’ın dünü, bugünü ve yarını konularının masaya yatırıldığı sohbette Kaymakam Aydın, “Boğazlıyan güzel bir ilçe. Halkıda sıcakkanlı ve saygılı. Burada görev yaptığım için mutluyum” dedi.

Gazetemiz haber merkezini ziyaret eden Kaymakam Recep Aydın’ı Gazetemiz Yazı İşleri Müdürü Fatih Tarikci ve yazı ailesi karşıladı. Kaymakam Aydın, yaklaşık 3 ay önce Boğazlıyan’da göreve başladığını belirterek, “Burada görev yaptığım için mutluyum. Göreve başladığım andan itibaren sağ olsunlar birçok ziyaret aldım. İlk başta da değerli basın mensuplarımız beni ziyaret etti. Bu nedenle ilk ziyaretimi sizlere gerçekleştirmek istedim” dedi.

Gazetecilik mesleğinin zor bir meslek olduğunu dile getiren Kaymakam Aydın, “Yerel basın ülkenin kalbidir. Yerel basının güçlü olduğu ilçelerin gelişmesi, kalkınması ve kendini tanıtabilmesi daha kolay olur. Ben sizlere başarılar diliyorum. Allah kolaylık versin” diye konuştu.

Boğazlıyan’ın önemli potansiyellere sahip olduğuna da değinen Kaymakam Aydın, “İlçemiz güzel bir ilçe ve gelişmeye çok müsait bir ilçe. Boğazlıyan için bizlerde görev süremiz içerisinde vatandaşımıza en iyi hizmeti sunmanın gayreti içerisinde olacağız” şeklinde konuştu.

Basının toplumun adeta gözü ve kulağı olduğunu belirten Kaymakam Aydın, “Gazeteciler, toplumu aydınlatmakta çok büyük ve aktif rol oynamaktadırlar. Bunun sorumluluğu ve bilincinde hareket edildiği zaman ortaya çok güzel işler çıkıyor. Boğazlıyan merkez, köy ve kasabalarında hiçbir sorunu olmayan, eğitimde, sağlıkta ulaşımda sorunsuz bir Boğazlıyan’ın hedefi doğrultusunda; Devletimizin imkanlarını en güzel şekilde kullanarak, en iyi hizmeti vermenin gayreti içerisinde olacağız” ifadelerinde bulundu.

Pandemi sürecine de dikkat çeken Kaymakam Aydın, salgının bulaş riskini en aza indirmek, vatandaşların sağlığını korumak için çalışmalar yürütüldüğünü de sözlerine ekleyerek, “Bu güzel ülkemiz ve ilçemiz her şeyin en iyisine layıktır. Bizler de var gücümüzle gece gündüz demeden her konuda çalışmaya devam edeceğiz. Pandemi sürecini de el birliği ile atlatacağı, inşallah. Yeter ki; vatandaşlarımız, maske, mesafe ve hijyen kurallarına dikkat etsinler” dedi.

“HER BİREY ENGELLİ ADAYIDIR”

Kaymakam Recep Aydın, ayrıca ‘3 Aralık Dünya Engelliler Günü’ dolayısıyla yaptığı açıklamada; her bireyin engelli adayı olduğunu belirterek, “Engellilik, sosyal yönleriyle her birimizi yakından ilgilendiren, olumsuz etkilerini en aza indirgemek için herkesin katkısına, duyarlılığına ve ortak çabasına ihtiyaç hissedilen toplumsal bir husustur. Bu duygu ve düşüncelerle tüm engelli vatandaşlarımıza ve ailelerine sağlıklı, mutlu ve başarılı bir yaşam getirmesini diliyorum” dedi.

Oldukça sıcak ve samimi bir ortamda gerçekleşen ziyarette, Boğazlıyan’ın beklentileri ve sorunları ile ilgili görüş alışverişinde bulunulurken, gazetemiz yazı ailesi Kaymakam Recep Aydın’a nazik ziyaretinden duyduğu memnuniyetliği dile getirdi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM