• DOLAR
  13,5486
  %0,14
 • EURO
  15,3618
  %0,29
 • ALTIN
  790,22
  %0,16
 • BIST
  1.979,83
  %-5,08
BOĞAZLIYAN’A ÖNEM VERİYORUZ!

BOĞAZLIYAN’A ÖNEM VERİYORUZ!

İlçe Kaymakamı Fatih Okumuş “Boğazlıyan Türkiye’nin önemli tarım merkezlerinden birisi. Potansiyelleri yüksek ve güzel bir ilçe. İlçede yapılması gerekenleri hep birlikte ortak bir çalışma içerisinde gerçekleştireceğiz. Boğazlıyan merkez, köy ve kasabalarında hiçbir sorunu olmayan, eğitimde, sağlıkta ulaşımda sorunsuz bir Boğazlıyan hedefimizdir” dedi.

Son Kaymakamlar kararnamesi ile Boğazlıyan Kaymakamlığı görevine atanan Fatih Okumuş, gazetemize nezaket ziyaretinde bulundu.

Göreve başladığı günden itibaren makamında hayırlı olsun ziyaretlerini kabul eden Kaymakam Okumuş,  gazetemizi iadeyi ziyarette bulundu. Ziyarette; Gazetemiz yazı ailesi ile bir süre sohbet eden Kaymakam Okumuş, Boğazlıyan’ın güzel ve gelişen bir ilçe olduğunu söyledi.

Vatandaşların haber almasında gazetelerin önemli rol oynadığını ifade eden Kaymakam Okumuş, “Gazetecilik, günümüzün en dinamik mesleklerinden biri olmakla birlikte insanlara haber ve bilgi akışı sağlamak gibi çok önemli bir görevi de yerine getirmektedir” dedi.

Boğazlıyan’ın stratejik konumu itibari ile yeri önemlidir” diyen Kaymakam Okumuş, “Boğazlıyan’ın kendi iç ekonomisi ve dizaynı gelişmeye çok müsait” diye konuştu.

Boğazlıyan’ın Türkiye’nin önemli tarım merkezlerinden birisi olduğunu dile getiren Kaymakam Okumuş, “Boğazlıyan en eski yerleşim alanlarından birisi. Boğazlıyan güzel bir ilçe. Halkı da sıcakkanlı ve saygılı. Burada görev yaptığım için mutluyum. İlçede yapılması gerekenleri hep birlikte ortak bir çalışma içerisinde gerçekleştireceğiz” ifadelerine yer verdi.

İlçenin önemli potansiyellerinin de olduğunu dile getiren Kaymakam Okumuş, Boğazlıyan’ın merkez, köy ve kasabalarında hiçbir sorunu olmayan, eğitimde, sağlıkta ulaşımda sorunsuz bir Boğazlıyan’ın hedefleri olduğuna işaret etti.

Oldukça sıcak ve samimi bir ortamda gerçekleşen ziyarette, Boğazlıyan’ın beklentileri ve sorunları ile ilgili görüş alışverişinde bulunulurken, gazetemiz yazı ailesi Kaymakam Fatih Okumuş’un ziyaretinden duyduğu memnuniyetliği dile getirdi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM