• DOLAR
  %0,05
 • EURO
  %0,42
 • ALTIN
  %0,84
 • BIST
  %-0,82
BOĞAZLIYAN’A YAKIŞIR

BOĞAZLIYAN’A YAKIŞIR

İçişleri Bakanı Sayın Süleyman Soylu’nun talimatları ve destekleriyle Boğazlıyan’da yapımına başlanan İlçe Emniyet Müdürlüğü binasında çalışmalar tüm hızıyla sürüyor. Belediye Başkanı Coşar, “Vatandaşlarımıza daha kaliteli ve etkin hizmet sunacak yeni İlçe Emniyet Müdürlüğü Hizmet Binası 2022 yılında bitirilmesi planlanıyor. İlçemiz hizmetlerin en iyisini hak ediyor, yeni yatırımlar ilçemize hayırlı olsun” dedi.

Boğazlıyan Belediye Başkanı Gökhan Coşar, inşaatın yapıldığı alanı ziyaret ederek incelemelerde bulundu. Sahayı gezen ve projeyi inceleyen Başkan Coşar, yeni emniyet binasının ilçe adına önemli bir yatırım olduğuna vurgu yaparak, hayırlı olmasını diledi.

Boğazlıyan’da yeni emniyet müdürlüğü binasının tamamlanması ile birlikte vatandaşlara daha kaliteli ve etkin hizmet sunacak.

Yeni İlçe Emniyet Müdürlüğü binası 2022 yılının Ağustos ayında teslim edilmesi planlanıyor.

“Başkan Coşar, İnşaat Alanını İnceledi”

Boğazlıyan Belediye Başkanı Gökhan Coşar, yapımına başlanılan yeni Boğazlıyan Emniyet Müdürlüğü inşaat alanında incelemelerde bulundu.

Başkan Coşar, yaptığı açıklamada; “Hemşehrilerimize daha iyi hizmet verebilmek adına ilçemize kazandırılan Emniyet Müdürlüğü yeni hizmet binası proje alanını ziyaret ederek, yapılan çalışmaları yerinde inceledik. İlçemiz hizmetlerin en iyisini hak ediyor, yeni yatırımlar ilçemize hayırlı olsun” dedi.

“İlçemize bir yatırımı daha kazandırmanın gururunu yaşıyoruz” diyen Başkan Coşar, “Vatandaşlarımıza daha kaliteli ve etkin hizmet sunacak yeni İlçe Emniyet Müdürlüğü Hizmet Binası Emniyet teşkilatımıza, ilçemize ve tüm vatandaşlarımıza hayırlı olsun. Emniyet Müdürlüğü yeni hizmet binasına taşınması ile beraber emniyet mensuplarımız daha rahat ve konforlu bir ortamda ilçemize asayiş ve diğer hizmetlerini devam ettirecek. Yeni İlçe Emniyet Müdürlüğü binası 2022 yılının Ağustos ayında teslim edilmesi planlanıyor” açıklamasında bulundu.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM