• DOLAR
  %0,13
 • EURO
  %0,09
 • ALTIN
  %-0,42
 • BIST
  %2,74
BOĞAZLIYAN’DA AK PARTİ COŞKUSU

BOĞAZLIYAN’DA AK PARTİ COŞKUSU

İlçemizde AK Parti Boğazlıyan İlçe Teşkilatı tarafından düzenlenen ‘Arabaşı Gecesi’ renkli görüntülere sahne oldu. Partililer, iş ve siyaset dünyası ile Boğazlıyan halkının yoğun katılım gösterdiği programda konuşan AK Parti Boğazlıyan Belediye Başkan adayı Gökhan Coşar, “Hep birlikte yılmadan, yorulmadan, bu güzel ilçemizin gelişmesi için gayret  göstereceğiz. İlçemizin geleceğini tasarlamak için yoğun bir mesai harcadık. Gençlere, kadınlara, yaşlılara, engellilere, çiftçimize, esnafımıza, tüccarımıza, işçimize ve emekçilerimize bu ilçeyi daha iyi hale getirmek için ne yapılmalı diye sorduk ve projelerimizi onların istekleri üzerine oluşturduk. İş sahalarından sosyal tesislere kadar Boğazlıyan da yaşayan herkes için projelerimiz var. Halkımızın  yaşamaktan keyif alacağı bir Boğazlıyan’ın temellerini atacağız” dedi.

AK Parti Boğazlıyan İlçe Başkanlığı düzenlediği birbirinden zengin ve görkemli aktivitelere bir yenisini daha ekledi. Bu yıl ikincisi düzenlenen ‘Arabaşı Gecesi’ renkli simaların ve görkemli bir kalabalığın katılımı ile yapıldı.

“GÖKHAN COŞAR’A SEVGİ SELİ”

Salonu hınca hınç dolduran coşkulu kalabalık AK Parti Boğazlıyan Belediye Başkan adayı Gökhan Coşar’a sevgi gösterisinde bulundu.

Boğazlıyan Belediye Düğün Salonu’nda düzenlenen programa AK Parti Yozgat Milletvekili ve Seçim İşleri Başkan Yardımcısı Yusuf Başer, AK Parti Boğazlıyan İlçe Başkanı Osman Düğenci ile partililer ve çok sayıda vatandaş katıldı.

“MİLLETVEKİLİ BAŞER; DESTEK İSTEDİ”

Milletvekili Başer, AK kadroların Boğazlıyan’a yaptığı hizmetleri anlattığı konuşmasında; Boğazlıyan’da hizmetlerin devamı için destek istedi.

“BAŞKAN DÜĞENCİ; BOĞAZLIYAN ALTIN YILINI YAŞIYOR”

AK Parti Boğazlıyan İlçe Başkanı Osman Düğenci ise, Boğazlıyan’ın özellikle son 5 yılda Belediye hizmetleri noktasında da altın yılını yaşadığını belirterek, “Boğazlıyan’a Boğazlıyanlıya hizmet etmek bizim boynumuzun borcu. 31 Mart seçimleri ülkemiz için olduğu kadar, Boğazlıyan’ımız için de çok önemli” dedi.

“GÖKHAN COŞAR; BOĞAZLIYAN’I HEP BİRLİKTE GELECEĞE TAŞIYACAĞIZ”

AK Parti Boğazlıyan Belediye Başkan adayı Gökhan Coşar ise katılımlarından dolayı kıymetli misafirlere, partililere ve vatandaşlara teşekkür ettiği konuşmasında,  “Doğduğum büyüdüğüm ekmeğimi kazandığım bu güzel topraklara şehr-ül emin olma niyetiyle çıktığım bu yolda hep birlikte yılmadan yorulmadan bu güzel ilçemizin gelişmesi için gayret  göstereceğiz” dedi.

Gökhan Coşar, şunları söyledi.

“Adaylık sürecimizde kurmuş olduğumuz proje ve seçim ekibimizle ilçemizin geleceğini tasarlamak için yoğun bir mesai harcadık. Bu ilçenin sokaklarında oyun oynayan çocuklarına  geleceğimiz olan gençlere kadınlara yaşlılara engellilere çiftçimize esnafımıza tüccarımıza işçimize ve emekçilerimize bu ilçeyi daha iyi hale getirmek için ne yapılmalı diye sorduk ve Bu projelerimizi onların istekleri üzerine oluşturduk.

Bu İlçede yaşayan gençlere iş sahaları için gerekli zeminleri hazırlarken bir yandan da onların yorgunluklarını atacakları dinlenecekleri ortamları projelerimize dahil ettik. Dünyaya gelen bir bebeğe iyi ki doğdun hediyesini takdim edip bir yandan da büyüdüğünde keyifle oynayacağı sokak şenliklerinin hazırlıklarını yaptık ardından da iyi bir eğitim alabileceği ortamlar kazandırmak için eğitim merkezleri projelerimizi hazırladık.

Bakıma muhtaç engelli ve yaşlılarımızın evlerinin temizliğini yapmayı sıcak yemek götürülmeyi planlarken bir yandan da onlara engelsiz Boğazlıyan projesi ile daha rahat bir hayat sunmayı hedefledik.  İşçimiz için esnafımız için kısacası bu diyarda yaşayan herkes için çalışmalarımız var.

Seçim dönemimiz boyunca hem ilçemize hem de gönüllere yatırım yapacağız . Alt yapı, üst yapı park gibi yatırımlar yapılabilir bunlar boynumuzun borcudur. Ancak bizim için en önemlisi vatandaşlarımızın  gönüllerine yatırım yapılmasıdır. Vatandaşlarımızla  esnafımızla kurumlarımızla yatırımcılarımızla sivil toplum örgütleri ile uyum ve istişare içinde çalışacağız.Halkımızın yaşamaktan keyif alacağı bir Boğazlıyan’ın temellerini atacağız.”

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM