• DOLAR
  %0,13
 • EURO
  %0,19
 • ALTIN
  %-0,28
 • BIST
  %2,70
BOĞAZLIYAN’DA BARIŞ PINARI HAREKATI’NA DESTEK İÇİN KENETLENDİ

BOĞAZLIYAN’DA BARIŞ PINARI HAREKATI’NA DESTEK İÇİN KENETLENDİ

Türk Silahlı Kuvvetleri’nce ülkemizin sınırlarında bir terör koridoru oluşmasını engellemek için başlatılan Barış Pınarı Harekatı sürüyor. Türkiye’nin dört bir yanındaki vatandaşlardan Türk askerine destek durmaksızın sürerken, bir destek de Boğazlıyan Tercih Özel Öğretim Kurs Merkezi’nden geldi.

Türkiye’nin güney sınırında oluşturulmaya çalışılan terör koridorunu yok etmek, bölgeye barış ve huzuru getirmek amacıyla yürütülen Barış Pınarı Harekatı’na bir destek de Boğazlıyan Tercih Özel Öğretim Kurs Merkezi’nden geldi. Mehmetçiğin yanında olan ve asker selamı veren, öğretmen, öğrenci ve personeller tek vücut olarak Barış Pınarı Harekatı’nın arkasında olduklarını, Mehmetçiğe tam destek verdiklerini söylediler.

Boğazlıyan Tercih Özel Öğretim Kurs Merkezi’nde görevli personel, öğretmen ve öğrenciler Barış Pınarı Harekâtında görev alan Mehmetçiklere asker selamı ile destek verdiler.

Türk Silahlı Kuvvetlerinin, Suriye Milli Ordusu’yla birlikte Suriye’nin kuzeyinde PKK/YPG ve DEAŞ terör örgütlerine karşı güvenli bölge oluşturmak amacıyla Fırat’ın doğusuna yönelik başlattığı Barış Pınarı Harekâtına katılan Mehmetçiklere Boğazlıyan Tercih Özel Öğretim Kurs Merkezi’nde görevli olan personel, öğretmen ve öğrenciler kurum önünde dev Türk bayrağı açarak asker selamı ile destek verdi.

Kurum Müdürü Fatih Yıldırım, yaptığı açıklamada, “Barış Pınarı Harekâtına katılan askerlerimize destek olmak için Türk bayrağı açarak asker selamı verdik. Allah vatanımızı ve milletimizi korusun. Güvenlik güçlerimizi ve Mehmetçiğimizi muvaffak etsin” diye konuştu.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM