• DOLAR
  %0,01
 • EURO
  %0,22
 • ALTIN
  %-0,04
 • BIST
  %-5,29
BOĞAZLIYAN’DA BİR PROJE DAHA İHALEYE ÇIKIYOR

BOĞAZLIYAN’DA BİR PROJE DAHA İHALEYE ÇIKIYOR

Boğazlıyan Belediye Başkanı Gökhan Coşar’ın projeleri arasında yer alan ve ilçede ihtiyaç duyulan en önemli yatırımlardan biri olan ‘Güngörmüşler Yaşam Destek Merkezi’nin ilçeye kazandırılması noktasında çalışmalar sürdürülürken, proje 22 Ağustos’ta ihaleye çıkıyor.

Boğazlıyan’da ihtiyaç duyulan en önemli yatırımlardan biri olan ‘Güngörmüşler Yaşam Destek Merkezi’ için önemli bir adım daha atıldı. Proje 22 Ağustos’ta ihaleye çıkıyor.

Boğazlıyan Belediyesi tarafından Yenidoğan Mahallesinde bulunan 2 Bin 635 M2 alan içerisinde 1340 m2 alan üzerine yapılacak olan yaşam destek merkezi ve çevre düzenlemesi ihaleye çıkıyor.

-“BAŞKAN COŞAR; PROJE VE YATIRIMLARA HIZ VERDİ”-

Boğazlıyan Belediye Başkanı Gökhan Coşar, ilçeye değer katacak proje ve yatırım ihalelerine hız verdi. 350 gün içerisinde bitirilmesi planlanan proje ile modern standartlarda hizmet verecek olan yaşlı bakımevi ilçeye kazandırılacak.

Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı koordinasyonunda Orta Anadolu Kalkınma Ajansı tarafından yürütülen Sosyal Gelişmeyi Destekleme Programı kapsamında Boğazlıyan Belediye Başkanı Gökhan Coşar, tarafından hazırlanan ‘Güngörmüşler Yaşam Destek Merkezi’ projesinin sözleşmesini Yozgat Valisi Ziya Polat ve Belediye Başkanı Gökhan Coşar, tarafından imzalanmıştı.

Bu kapsamda; Boğazlıyan’da önemli projelerine bir yenisini daha ekleyen Belediye Başkanı Gökhan Coşar, Boğazlıyan için, Boğazlıyanlılar için onlarca projeyi sahaya yansıtmaya devam ederken, Sosyal Gelişmeyi Destekleme Programı kapsamında destek alan proje ihaleye çıkıyor.

22 Ağustos’ta ihaleye çıkacak olan proje yer tesliminden sonra 350 gün içerisinde bitirilmesi hedefleniyor.

Boğazlıyan’da hizmet ve yatırımların yanısıra üretken belediyecilik de isminden sıkça söz ettiren Belediye Başkanı Gökhan Coşar, onlarca projeyi Boğazlıyan halkının hizmetine sunarken, ‘Güngörmüşler Yaşam Destek Merkezi’nin tamamlanması ile birlikte modern standartlarda hizmet verecek.

Belediye Başkanı Gökhan Coşar, “Saygıdeğer büyüklerimize modern standartlarda hizmet verecek yaşlı bakımevini ilçemize kazandırmanın mutluluğunu ve gururunu yaşadıklarını belirtip, projede emeği geçen herkese şükranlarımı sunar, projenin Boğazlıyan’ımıza hayırlı ve uğurlu olmasını temenni ederim” açıklamasında bulunmuştu.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM