• DOLAR
  8,8265
  %-0,45
 • EURO
  10,3354
  %-0,94
 • ALTIN
  497,24
  %-0,34
 • BIST
  1.392
  %0,51
BOĞAZLIYAN’DA DALGA DALGA YAYILDI

BOĞAZLIYAN’DA DALGA DALGA YAYILDI

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan’ın himayesinde başlatılan ‘SIFIR ATIK’ projesi Boğazlıyan’da da katma değere dönüşecek. İlçenin hemen hemen her alanına yerleştirilen “Akıllı Geri Dönüşüm Kutuları”nda bir yandan atıklar toplanırken, diğer yandan da vatandaşlar topladıkları atıklar kadar puan kazanarak, ödüllendirilecek. Geleceğin güvence altına alınması adına hayati önem taşıyan Sıfır Atık Projesi’yle çevre ve doğa konusunda büyük adımlar atan Başkan Coşar’ın çalışmaları takdirle karşılanıyor.

Sıfır Atık Projesi Boğazlıyan da birçok çevreden büyük ilgi gördü ve uygulama dalga dalga yayılırken, Boğazlıyan Belediye Başkanı Gökhan Coşar, tarafından hayata geçirilen uygulamaları ile hem büyük ilgi gördü hem de takdir topladı.

Geleceğin güvence altına alınması adına hayati önem taşıyan Sıfır Atık projesiyle çevre ve doğa konusunda büyük adımlar atan Başkan Coşar, daha yaşanabilir bir Boğazlıyan için mücadelesine hız kesmeden devam ediyor.

Bu kapsamda yaptığı çalışmalar her kesim tarafından takdirle karşılanırken, “Sayın Cumhurbaşkanımızın eşi Emine Erdoğan Hanımefendi’nin himayesinde yürütülmekte olan “Sıfır Atık Projesi”nin çok büyük önem arz ettiğini her fırsatta dile getiren Belediye Başkanı Gökhan Coşar’ın geleceğe yönelik çalışmaları kapsamında ambalaj, kağıt, plastik, cam, organik, metal ve diğer tüm atıkların, geri dönüşüm, değerlendirme ve bertaraf edilerek, hem ekonomiye kazandırılacak hem de çevresel kirliliğin de önüne geçilecek.

Boğazlıyan da her alanda örnek bir belediyecilik sergileyerek mücadelesine hız kesmeden sürdüren Başkan Coşar’ın en kıymetli varlığımız ve geleceğimiz olan çocuklarımıza bırakabileceğimiz en anlamlı ve değerli miras, temiz bir dünya, sağlıklı bir çevre ve doğa projesini Boğazlıyan halkı da çok önemsedi.

İlçenin hemen hemen her alanına yerleştirilen “Akıllı Geri Dönüşüm Kutuları”nda bir yandan atıklar toplanırken, diğer yandan da vatandaşlar topladıkları atıklar kadar puan kazanarak, ödüllendirilecek.

Temiz, sağlıklı ve huzurlu bir Boğazlıyan için elinden gelen her türlü hizmet ve projelerde çalışmaya devam eden Başkan Gökhan Coşar’ın tarafından hayata geçirilen uygulamaları ile hem büyük ilgi gördü hem de takdir topluyor.

01.03.2021

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM