• DOLAR
  13,4423
  %0,49
 • EURO
  15,2255
  %0,54
 • ALTIN
  795,76
  %0,66
 • BIST
  2.014,21
  %-1,36
“BOĞAZLIYAN’DA HUZUR VE BEREKET RÜZGARI”

“BOĞAZLIYAN’DA HUZUR VE BEREKET RÜZGARI”

“RAMAZAN AYINDA KAZANLAR BU YILDA İHTİYAÇ SAHİPLERİ İÇİN KAYNAYACAK”

Müslümanların heyecanla beklediği Mübarek Ramazan ayı yaklaşırken, bu ramazan ayında da Boğazlıyan Belediyesi ve hayırsever vatandaşların katkıları ile ihtiyaç sahibi ile yaşlı ve kimsesizlere sıcak yemek ulaştırılacak.

Boğazlıyan Belediyesi mutfağındaki kazanlar, bu Ramazan ayında da ihtiyaç sahibi ile yaşlı ve kimsesizler için kaynayacak.

Bakacak kimsesi olmayan, yardıma muhtaç vatandaşlar ile yaşlı ve kimsesizlere Ramazan ayı boyunca iftarlıklar evlerine götürülecek.

Maddi durumu yerinde olmayan ve sağlık sorunları nedeniyle yemek yapamayan ihtiyaç sahibi vatandaşlar, Ramazan ayında da unutulmuyor. Boğazlıyan Belediyesi ihtiyaç sahibi, yaşlı ve kimsesizleri tek tek tespit ederek, 11 ayın sultanı Ramazan ayı süresince vatandaşlara sıcak yemek ulaştıracak.

“HAYIRSEVERLER DE KATKIDA BULUNUYOR”

Boğazlıyan Belediyesi Müslümanların heyecanla beklediği Ramazan ayı için hazırlıklara başladı. Ramazan ayı süresince hazırlanan yemeklerin tespit edilen vatandaşların kapılarına kadar götürüp teslim edilecek.

“HAYIRSEVERLER BELEDİYE İLE İRTİBATA GEÇECEKLER”

Ramazan ayı ile ilgili hazırlıklar sürerken, Ramazan ayının birleştirici ruhu hep birlikte yaşanacak. Birliğin ve hoşgörünün en güzel örneklerinden birini teşkil eden Ramazan ayında hayırsever vatandaşlar da katkıda bulunabiliyor. Vatandaşlar Boğazlıyan Belediyesi ile irtibata geçerek, ramazan ayında ihtiyaç sahibi ile yaşlı ve kimsesizlere sıcak yemek ulaştırılmasına katkı sağlayabilecek.

“TOPLU İFTAR VE SAHUR YOK”

Ramazan aylarının vazgeçilmezi geleneksel toplu iftar ve sahur programları yeni tip koronavirüs (Kovid-19) önlemleri kapsamında bu yıl yapılamayacak.Ramazan ayı süresince her gün sağlık problemi olan, bakacak kimsesi olmayan, yardıma muhtaç vatandaşlara Ramazan ayı boyunca iftarlıklarını evlerine kadar götürülecek.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM