• DOLAR
  %0,10
 • EURO
  %1,37
 • ALTIN
  %1,06
 • BIST
  %1,49
BOĞAZLIYAN’DA SEÇİM HEYECANI

BOĞAZLIYAN’DA SEÇİM HEYECANI

Boğazlıyan Esnaf Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Pazar günü genel kurula gidiyor. Seçimli genel kurulda esnaf kapalı sandık istiyor.

İlçemizde Esnaf ve Sanatkar Kredi ve Kefalet Kooperatifi seçime gidiyor.

Kooperatif 22 Ocak Pazar günü olağan genel kurulunu gerçekleştirecek. Belediye Düğün Salonunda yapılacak genel kurulda adaylar ortakların desteğini isteyecek.

“Esnaf Kefalet Kooperatifi seçime gidiyor”

Boğazlıyan Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi’nin Genel Kurul toplantısı Pazar günü yapılacak. Belediye Düğün Salonu’nda yapılacak olan genel kurul toplantısında 1135 delege oy kullanacak. Seçimler için tüm hazırlıkların tamamlandığı öğrenilirken, toplantıya delegelerin tamamının katılması bekleniliyor.

“Kongre şimdiden herkese hayırlı uğurlu olsun”

Genel kurula bütün esnaf ve sanatkarlar davet edilirken, yapılacak olan genel kurulun ilçeye ve esnafa hayırlı olması temennisinde bulunuldu.

“ESNAFIN TERCİHİ KAPALI SANDIK”

Bu arada esnaf ve sanatkarlar seçimli olağan genel kurulun sandıkta yapılmasını isteyerek, “Seçimimiz ilçemize hayırlı ve uğurlu olsun. Demokratik bir ortamda seçimlerin gerçekleşeceğine inanıyoruz. Temennimiz seçimin kapalı sandıkta olması. Geçmiş dönemlerde yapılan el kaldırıp ve indirme ile yapılan seçim ayrıştırmalara neden olabiliyor. Birlik ve beraberlik her şeyden önce gelir. O yüzden her üye özgür iradesi ile sandığa gelerek oyunu kullanmalıdır.  Adaylarımızdan beklentimiz seçim kapalı sandıkta yapılması. Adaylarımıza da  başarılar dileriz” şeklinde konuştular.

Boğazlıyan Esnaf Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanlığı olağan genel kurulu 22 Ocak 2023 Pazar günü saat: 10.00’da Boğazlıyan Belediye düğün salonunda yapılacak.

Seçimde mevcut başkan Nuri Erkoç ve Uğur Paşaoğlu için üyeler oy kullanacak.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM