• DOLAR
  8,8219
  %-0,50
 • EURO
  10,3287
  %-1,00
 • ALTIN
  496,96
  %-0,40
 • BIST
  1.392
  %0,51
BOĞAZLIYAN’DAN ANKARA ÇIKARMASI

BOĞAZLIYAN’DAN ANKARA ÇIKARMASI

 

Boğazlıyan için çalışmalarını artıran AK Parti İlçe Başkanı Osman Düğenci, bir dizi ziyaretlerde bulunmak üzere Ankara’ya çıkarma yaptı. Beraberinde İl genel meclis üyeleri ve muhtarlarla birlikte Ankara’ya giden Başkan Düğenci, burada Anayasa Komisyonu Başkanı Bekir Bozdağ ve AK Parti Yozgat Milletvekili Yusuf Başer ile görüştüler. Görüşmelerde Boğazlıyan adına da oldukça güzel gelişmeler ve hizmetlerin gündeme geldiğini belirten Başkan Düğenci, “Halkımız için ilçemizin gelişmesi için elimizden geleni yapıyoruz. Bu hizmetlerde, Hükümetimizin ve Bakanlarımızın önemli destekleri var.” dedi.

AK Parti İlçe Başkanı Osman Düğenci, bir dizi ziyaretlerde bulunmak üzere Ankara’ya çıkarma yaptı.

Beraberinde; İl Genel Meclis Üyeleri Mikayil Demir ve Muktat Erdem ile Bahariye Köyü Muhtarı Mustafa Şahingöz, Esentepe Köyü Muhtarı Ramis Bahtiyar, Yoğunhisar Köyü Muhtarı Turudu Aycan, Yazıçepni Köyü Muhtarı Muhittin Şahin, Özler Köyü Muhtarı İsmail Erciyas, Yazıkışla Köyü Muhtarı Tacettin Yozgat ve Yapalak Köyü Muhtarı Feridun Sütçü ile birlikte Meclis’e giden Adalet ve Kalkınma Partisi Boğazlıyan İlçe Başkanı Osman Düğenci, Anayasa Komisyonu Başkanı Bekir Bozdağ ve Yozgat Milletvekili Yusuf Başer’i makamında ziyaret etti.

Boğazlıyan’a yürütülen çalışmalarla ilgili Bozdağ ve Başer’e bilgiler aktaran Başkan Düğenci, “Boğazlıyan’ın bundan önce olduğu gibi bundan sonra da bakanlarımız ve milletvekillerimizin destekleriyle büyümeye devam edeceğini ifade ettiği konuşmasında, yapılacak yatırımlar ve çalışmalarla alakalı istişarelerde bulunduk.” dedi.

Başkan Düğenci, “Göreve geldiğimiz günden bu yana da halkımız için ilçemizin gelişmesi için elimizden geleni yapıyoruz. Bu hizmetlerde, Hükümetimizin ve Bakanlarımızın önemli destekleri var. Hepsine tek tek teşekkür ediyoruz. Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da omuz omuza daha güzel bir Boğazlıyan inşa etmeye devam edeceğiz” şeklinde konuştu.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Anayasa Komisyonu Başkanı Bekir Bozdağ ve Milletvekili Yusuf Başer, başkan, il genel meclis üyeleri  ve köy muhtarlarıyla tek tek ilgilenerek her birinin sorun ve beklentilerini ayrı ayrı not aldı. Sorun ve beklentilerin giderilmesi noktasında çalışmaların süreceğini, “Boğazlıyan ilçemizin ve köylerinin gelişmesi kalkınması, insanlarımızın daha güzel bir Boğazlıyan’da yaşaması için çalışıyoruz.” ifadelerinde bulundu.

12.2.2021

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM