• DOLAR
  %0,03
 • EURO
  %0,29
 • ALTIN
  %0,74
 • BIST
  %1,00
BOĞAZLIYAN’DAN BAŞKENT ÇIKARMASI

BOĞAZLIYAN’DAN BAŞKENT ÇIKARMASI

Boğazlıyan’ın ve Yozgat’ın gelişip büyümesi noktasında imzası bulunan Yozgat’ın yetiştirdiği önemli değerlerden olan devlet adamı Anayasa Komisyonu Başkanı Bekir Bozdağ ve Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakan Yardımcısı Dr. Ertuğrul Soysal’a Boğazlıyan heyeti Ankara’da ziyarette bulundu.

Boğazlıyan’ın geleceğine yönelik proje ve çalışmaları ile adından söz ettiren ve ilçenin ufuk çizgisini artıran Belediye Başkanı Gökhan Coşar ve AK Parti İlçe Başkanı Osman Düğenci, bir dizi ziyaretlerde bulunmak üzere Ankara’ya çıkarma yaptı.

Yamaçlı Belediye Başkanı Şaban Altıntaş, Ovakent Belediye Başkanı Yusuf Büyük ve Sırçalı Belediye Başkanı Ferit Koçyiğit ile Boğazlıyan Belediye Başkan Yardımcıları Feramuz Bozoğlu ve Ayşe Zafer, Belediye Meclis Üyeleri Ferhat Çil ve Şükrü Çetindağ, İl Genel Meclis Üyesi Muktat Erdem ve AK Parti İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri, AK Parti Kadın Kolları Başkanı Gülten Ulusoy, AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Tolga Altunpolat ve yönetim kurulu üyelerinin de eşlik ettiği ziyarette heyet, Anayasa Komisyonu Başkanı Bekir Bozdağ ve Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakan Yardımcısı Dr. Ertuğrul Soysal’la bir araya geldi.

İLK ZİYARET BOZDAĞ’A

Boğazlıyan heyetinin Ankara ziyaretinde ilk durağı Anayasa Komisyonu Başkanı Bekir Bozdağ, oldu.

Yozgat’ın yetiştirdiği önemli değerlerden olan devlet adamı Anayasa Komisyonu Başkanı Bekir Bozdağ’ı ziyaret eden Boğazlıyan heyeti ilçede yürütülen çalışmalarla ilgili Bozdağ’a bilgiler aktardı.     Oldukça sıcak ve samimi bir ortamda gerçekleşen ziyarette Bozdağ, ziyaretten duyduğu memnuniyetliği dile getirdi.

BAKAN YARDIMCISI SOYSAL ZİYARETİ

Boğazlıyan heyetinin ikinci durağı ise Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın tensipleriyle Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakan yardımcısı görevine atanan AK Parti eski Yozgat Milletvekili Dr. Ertuğrul Soysal, oldu. İlçede yürütülen çalışmalarla ilgili Soysal’a bilgiler aktaran Boğazlıyan heyetinin ziyaretinden duyduğu memnuniyetliği dile getiren Soysal, teşekkür etti.

BAŞKAN COŞAR; İSTİŞARLERDE BULUNDUK

Ziyaretlerle ilgili değerlendirmelerde bulunan Boğazlıyan Belediye Başkanı Gökhan Coşar, “İlçemizin en iyi yerlere gelmesi için hükümetimiz ve devletimizin desteği bizimle beraber. Bizler ilçemizin değişimi ve gelişimi için çalışmalarımızı artırarak sürdüreceğiz” dedi.

Başkan Coşar, “Şu an ilçemizin dört bir yanında ekiplerimiz çalışmalarına devam ediyor. Öte yandan söz verdiğimiz projelerin de bir bir hayata geçirilmesi noktasında çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Ziyaretlerimizde ilçemiz için güzel haberler aldık. Bu ziyaretlere devam edeceğiz ve ilçemizin kazanmasına vesile olacağız. Ziyaretlerde yapılacak yatırımlar ve çalışmalarla ilgili istişarelerde bulunduk. Bizleri makamında misafir eden Sayın Bozdağ’a ve Sayın Soysal’a teşekkür ederiz” ifadelerinde bulundu.

BAŞKAN DÜĞENCİ; HER ŞEY BOĞAZLIYAN İÇİN

AK Parti Boğazlıyan İlçe Başkanı Osman Düğenci ise, “AK Parti ailesi olarak bizler değerler üzerinden siyaset yapan bir partiyiz. İlçemize ve vatandaşlarımıza karşı üzerimizde büyük bir sorumluluk taşıyoruz. Teşkilat olarak böylesi güzel bir günü yaşamaktan büyük mutluluk duyduk.    Görüşmelerde; Boğazlıyan adına oldukça güzel gelişmeler ve hizmetler gündeme geldi. Halkımız için ilçemizin gelişmesi için elimizden geleni yapıyoruz. Bu hizmetlerde, Hükümetimizin ve Devletimizin önemli destekleri var. Hepsine ayrı ayrı teşekkür ediyoruz. Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da omuz omuza daha güzel bir Boğazlıyan inşa etmeye devam edeceğiz” açıklamasında bulundu.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM