• DOLAR
  13,7194
  %0,41
 • EURO
  15,5684
  %0,38
 • ALTIN
  786,58
  %1,29
 • BIST
  1.910
  %1,61
BOĞAZLIYAN’I KONUŞTULAR

BOĞAZLIYAN’I KONUŞTULAR

Boğazlıyan Kaymakamı Fatih Okumuş, Belediye Başkanı Gökhan Coşar’ı makamında ziyaret etti.

Kaymakam Fatih Okumuş’un iadeyi ziyareti kapsamında gerçekleştirdiği ziyarette Belediye Başkanı Gökhan Coşar ile Boğazlıyan konuşuldu.

Boğazlıyan için ortak yapılabilecek çalışmalar hakkında karşılıklı fikir alışverişinde bulunulan ziyarette; Kaymakam Fatih Okumuş, ilçenin hedefleri doğrultusunda işbirliği ve istişarenin önemine değinerek, “El birliğiyle ilçenin gelişmesi adına güzel hizmetler ve projeler üretebiliriz. Yapılan güzel hizmetler, ilçemizin kalkınmasına ve gelişmesine katkı sağlar. Biz kaymakamlık olarak Boğazlıyan için elimizden ne geliyorsa yapmaya hazırız. Bu vesileyle güzel hizmetlerin yapılmasını temenni ediyorum” dedi.

Boğazlıyan Belediye Başkanı Gökhan Coşar ise, ilçe Kaymakamı Fatih Okumuş’u makamında ağırlamaktan dolayı duyduğu memnuniyetliği dile getirerek, “Boğazlıyanlılara hizmet için elimizden geleni yapmaya hazırız. Kurumlar arası işbirliği çok önemli. Var olan uyum ve iş birliğinin artarak devam edeceğini düşünüyorum” dedi.

Boğazlıyan’ın geleceğine dair çözüm odaklı hareket edebilmesi adına Kaymakamlık ve Belediye işbirliğinin de önemine dikkat çeken Başkan Coşar, “İlçemizde son yıllarda gözle görülür değişimler yaşanıyor. İşbirliği çerçevesinde amacımız en iyi hizmeti sunmaktır” diye konuştu.

Sıcak bir sohbet havasında geçen görüşme esnasında ilçeye ait konular üzerinde karşılıklı görüş alışverişinde bulunulan ziyarette, Belediye Başkanı Gökhan Coşar, olumlu yaklaşımı ve bu nazik ziyaretinden dolayı İlçe Kaymakamı Fatih Okumuş’a teşekkür ederek,  ziyaretlerinin kendilerini çok mutlu ettiğini dile getirdi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM