• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
“BOĞAZLIYAN’I YENİ HEDEFLERE TAŞIYACAĞIZ”

“BOĞAZLIYAN’I YENİ HEDEFLERE TAŞIYACAĞIZ”

AK Parti Boğazlıyan İlçe Başkanlığı 7. olağan kongresini gerçekleştirdi. Kongrede delegeler sandık başına giderek oy kullandı. Tek liste olarak yapılan seçimde oyların tamamını alan mevcut Başkan Osman Düğenci, yeniden seçilerek güven tazeledi.

“SEVDAMIZ MİLLET”

Adalet ve Kalkınma Partisi’nde (AK Parti) Başkan Osman Düğenci, Güven Tazeledi.

                AK Parti Boğazlıyan 7. Olağan Kongrede mevcut ilçe Başkanı Osman Düğenci, güven tazeledi.

AK Parti 7. Olağan Genel Kurul toplantısı COVİD-19 tedbirleri kapsamında açık alanda maske, sosyal mesafe ve hijyen tedbirleri ile Belediye İtfaiye Çay Bahçesi açık alanda gerçekleştirildi.

“İnandığın Yolda Yürü” “Hedef 2023” sloganı ile ilçe kongrelerini gerçekleştiren AK Parti’de kongre heyecanı İlçe Başkanlığı’nda yaşandı. Kongreye Ak Parti Yozgat Milletvekili Yusuf Başer ile Boğazlıyan Belediye Başkanı Gökhan Coşar, Ak Parti İl Başkanı Çelebi Dursun, Ovakent Belediye Başkanı Yusuf Büyük, Yamaçlı Belediye Başkanı Şaban Altuntaş, Sırçalı Belediye Başkanı Ferit Koçyiğit ile İl Genel Meclis Üyeleri Muktat Erdem ve Mikayil Demir ve Ak Parti’ye gönül veren vatandaşlar ile davetliler katıldı.

Ak Parti’nin 7. olağan ilçe kongresi saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunması ile başladı. Daha sonra başkanlık divanı seçimi yapıldı. Gündemin okunmasının ardından, Yönetim Kurulu Faaliyet Raporu ve Gelir-Gider Hesap Raporu okundu ve raporlar ayrı ayrı oylandı.

Tek liste olarak yapılan seçimde Osman Düğenci ve yeni yönetim kurulu üyeleri delegelerin oylarının tamamını aldı.

Kongre sonrası teşekkür konuşması yapan Ak Parti İlçe Başkanı Osman Düğenci, birlik ve beraberlik mesajı vererek, bugüne kadar Ak Partiye hizmet eden Başkan ve yönetim kurulu üyeleri ile delegelere ve Ak Parti’ye gönül veren vatandaşlara teşekkür etti.

“BAŞKAN OSMAN DÜĞENCİ, BOĞAZLIYAN İÇİN KURDUĞUMUZ HAYALLER MEYVEYE DÖNDÜ”

Boğazlıyan’da hayallerin meyveye dönüştüğünü belirten Başkan Osman Düğenci, “Bugün geldiğimiz noktada Türkiye’nin gelmiş geçmiş en uzun soluklu iktidarı AK Parti’yi daha ileriye taşımak için çok gayret etmek ve AK Parti’yi temsil etmek Recep Tayyip Erdoğan’ın yanında olduğumuzu hissettirmek hepimizin görevidir” dedi.

“Hep daha ileriyi hedefleyerek, Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın açtığı yolda yürümeye devam etmekteyiz” diyen Başkan Osman Düğenci, “Bu yolda, açık yüreklilikle, birlik ve beraberlik düsturuyla yürüdüğümüzde yol arkadaşlarımızla tek vücut olup hedeflerimize ulaşabiliriz. Başarıya inanmak, yolun yarısına ulaşmaktır. ‘İnandığın Yolda Yürü’ sloganıyla başlatılan AK Parti 7. Olağan Kongresi hayırlı ve uğurlu olsun” diye konuştu.

AK PARTİ AİLESİNİN ÜYESİ OLMAKTAN ONUR DUYUYORUM”

Başkan Osman Düğenci, “AK Parti’de siyaset yapmak, sadece bir partide görev yapmak değildir. Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde son 18 yılda Türkiye’de her şeyin kökünden değiştiğine hep birlikte şahit oluyoruz.

“BOĞAZLIYAN’I YENİ HEDEFLERE TAŞIYACAĞIZ”

Ülkeye ve millete hizmet yolunda çalışmalarımızı artırarak sürdüreceğiz. Cumhurbaşkanımızın ifade ettiği gibi AK Parti’de millete hizmet yarışı bitmez. Boğazlıyan’ı yeni hedeflere taşıyacağız. “İnandığın yolda yürü” diyerek çıktığımız bu yolda Allah sizlerin karşısında boynumuzu eğdirmesin. Bu duygu ve düşüncelerle her birinize bir kez daha kongremize katılıp, bizlere güç verdiğiniz için teşekkür ediyor, sizleri Allah’a emanet ediyorum” ifadelerinde bulundu.

Partililere desteklerinden dolayı şükranlarını sunan Başkan Düğenci, “Tüm teşkilat mensupları olarak halkımızın gönlüne giden köprü kurduk. İktidarımız insanların mutluluğu ve refahı için büyük projeler hayata geçirdi. Bugüne kadar Boğazlıyan’a hep destek veren sayın Cumhurbaşkanı Yardımcımız, Bakanlarımız ve Milletvekillerimiz dün olduğu gibi bugünde yarında bize destek olmaya devam edeceklerine inancım tamdır” dedi.

Millete hizmet etmenin heyecanı ve gururunu yaşatan tüm vatandaşlara da teşekkür eden Başkan Düğenci, “Bu heyecanını hiç söndürmeyip canla başla, yorulmadan ve yılmadan çalışmaya ve hizmet etmeye devam edeceğiz. AK Parti sevdası millete hizmet etme sevdasıdır” dedi.

Kongrede ayrıca Yozgat Milletvekilleri Yusuf Başer ile Boğazlıyan Belediye Gökhan Coşar,  Ak Parti İl Başkanı Çelebi Dursun, birer konuşma yaparak, kongrenin hayırlı ve uğurlu olması temennisinde bulunup, Ak Parti hizmetlerinden bahsettiler.

“YENİ YÖNETİM KURULU”

Osman Düğenci başkanlığında yeni yönetim kurulu ise şu isimlerde oluştu.

” Recep ERDOĞAN, Gökhan GÜZAR, Esin AYYILDIZ, Erkan EROĞLU, Bilgen ALTUNTAŞ, Dursun ERDEM, Ali ZORLU, Burak Bahadır DENİZ, Zekeriya AKÇA, Fatih TARİKCİ, Menderes ALPASLAN, Feyzullah YILMAZ, Faruk HACIKILIÇ, Mehmet BARAN”

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM