• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
“BOĞAZLIYAN’I ZİRVEDE TUTACAĞIZ”

“BOĞAZLIYAN’I ZİRVEDE TUTACAĞIZ”

AK Parti Boğazlıyan İlçe Başkanı Osman Düğenci, Boğazlıyan’ın büyümesi ve gelişmesi için çalışmaları artırarak sürdürdüklerini söyledi. Kamu kurum ve kuruluşlara yaptığı ziyaret sonrası bir açıklama yapan Başkan Düğenci; “Boğazlıyan için yereldeki tüm aktörlerle tek vücut olarak hareket ederek, Boğazlıyan için hepimiz çok çalışmalıyız. Ortak akılla hareket ederek, ilçemizi geleceğe taşıyacağız. Hizmet için elbirliğiyle çalışıp, kıymetli Boğazlıyanlı vatandaşlarımıza hizmet edeceğiz.” dedi.

Bir süre önce 7. olağan Kongresi’ni gerçekleştiren ve geçtiğimiz günlerde görev dağılımını yapan AK Parti Boğazlıyan İlçe Teşkilatı, Osman Düğenci başkanlığında kamu kurum ve kuruluşlara ziyaret gerçekleştirdi.

Ziyaret kapsamında Boğazlıyan Kaymakamı Metin Demirel’i makamında ziyaret eden AK Parti Boğazlıyan İlçe Başkanı Osman Düğenci ve yönetim kurulu üyeleri, Kaymakam Demirel’le bir süre sohbet etti.

Ziyarette; İlçe hakkında karşılıklı görüş alışverişinde bulunan heyet daha sonra Milli Eğitim Müdürü Mustafa Şimşek, Tapu Müdürü Derviş Üner, Mal Müdürü Hulusi Aslan, Vergi Dairesi Müdürü vekili Hüseyin Kaya ile Nüfus Müdür vekili Recep Koçyiğit’i makamında ziyaret etti.

Ziyaret sonrası bir açıklama yapan AK Parti Boğazlıyan İlçe Başkanı Osman Düğenci, yeni ilçe yönetim kurulu üyeleri ile birlikte kamu kurum ve kuruluşları ziyaret ettiklerini söyledi.

“BOĞAZLIYAN İÇİN HEPİMİZ ÇOK ÇALIŞMALIYIZ”

Başkan Düğenci, Boğazlıyan için yereldeki tüm aktörlerle tek vücut olarak hareket ederek, “Boğazlıyan için hepimiz çok çalışmalıyız” dedi.

Boğazlıyan’ın yaşanılabilir bir ilçe olduğunu vurgulayan Başkan Osman Düğenci, “İlçemiz sosyo-ekonomik anlamda birçok yaşanabilirlik kriterlerini aynı anda sağlayarak zirvede yer almaya devam ediyor. Bu vizyonu kalıcı kılmak için ise ilçemize atanmış ve seçilmiş kurum ve kuruluş temsilcilerimizle aynı masada ortak akılla hareket ederek, ilçemizi geleceğe taşıyacağız. Hizmet için elbirliğiyle çalışıp, kıymetli Boğazlıyanlı vatandaşlarımıza hizmet edeceğiz” diye konuştu.

“Kurum ve kuruluş ziyaretlerine devam edeceğiz” diyen Başkan Düğenci, “Gerçekleştirdiğimiz ziyaretlerde kurum yetkililerimizle, bilgi alışverişinde bulunduk. Kurum ziyaretleri bizim için büyük önem taşıyor. İlçemizin daha da gelişmesi ve büyümesi için karşılıklı diyalog halinde olmamız gerekiyor. Gerçekleştirdiğimiz ziyaretlerle, hem kurum yetkililerimizle fikir alışverişi yapıyor, hem de yapılacak ve üzerinde çalışılacak projeleri değerlendiriyoruz” açıklamasında bulundu.

Ziyaretlerde; kamu kurum ve kuruluş temsilcileri yeni yönetime hayırlı olsun dileklerini iletti.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM