• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
BOĞAZLIYAN’IN ALTIN YILI OLDU

BOĞAZLIYAN’IN ALTIN YILI OLDU

Boğazlıyan Belediye Başkanı Gökhan Coşar, ilçede bir yılda gerçekleştirdikleri hizmetleri değerlendirdi. Bir yılda yapılan hizmetlerle Boğazlıyan’ın altın yılını yaşadığını belirten Başkan Coşar, “Örnek projelerle modern şehirciliğe koşan Boğazlıyan’ımızda halkımızı hak ettiği hizmetlerle buluşturmak için çalışıyoruz” dedi.

Boğazlıyan Belediyesi’nce bir yandan korona tedbirleri kapsamında dezenfekte çalışmaları sürerken, diğer yandan da hizmet ve yatırımlara ağırlık veriliyor.

31 Mart 2019 yerel seçimlerinin ardından geçen bir yıl dolayısıyla değerlendirmelerde bulunan Belediye Başkanı Gökhan Coşar, “Söz verdiğimiz gibi Boğazlıyan da ilkleri yaşattık” dedi.

31 Mart yerel seçimlerinde, oyların büyük çoğunluğunu alarak göreve seçilen Boğazlıyan Belediye Başkanı Gökhan Coşar, bir yıllık görev süresinde yapılan çalışmaları anlattı.

Sözlerine tüm Dünya’yı tehdit eden ve Ülkemizde de görülen Korona virüse karşı alınan tedbirler ile başlayan Başkan Coşar, “Boğazlıyan’da da Korona virüse karşı tedbirleri titiz ve hassas bir şekilde yerine getirerek, ilçe genelinde vatandaşların yoğun kullandığı alanlar başta olmak üzere işyerleri ve evler ile özel araçlarda da dezenfekte çalışmalarını orjinal ürünlerle üst seviye çıkardık. Bu virüsü tedbir, anlayış ve sabırla hep birlikte yeneceğiz, beraber başaracağız” dedi.

Başkan Coşar, göreve geldiği andan itibaren tek şiarımız Boğazlıyan’ı daha yaşanabilir ilçeler sıralamasında nasıl daha yukarılara çıkarabiliriz noktasından hareketle adım adım hayata geçirmeye gayret ettiklerini değinerek, “Çok şükür bugüne kadar yaptığımız kültürel, sanatsal ve sosyal tesisler ile Boğazlıyan’ın geleceğine yön verecek başta OSB ve Cavlak Jeotermal sıcak suyunun turizme kazandırılması, millet kütüphanesi ile katı atık bertaraf tesisi projelerimizle milletimize hizmet ediyoruz” dedi.

Sevgi, saygı ve samimiyetle çalıştıklarını ifade eden Başkan Coşar, “Boğazlıyan için hazırladığımız projelerimizi hayata geçirmenin haklı gururunu yaşıyoruz. Katılımcı anlayışla, ben değil, biz diyerek Boğazlıyanlı kardeşlerimize hizmet ettik ve ilkleri Boğazlıyan’ımıza kazandırdık” diye konuştu.

Bir yılık süreçte belediye olarak önemli çalışmalara imza attıklarına dikkat çeken Başkan Coşar, gerek mahallelerde gerekse yatırım ve hizmet anlamında önemli çalışmalar gerçekleştirdikleri vurguladı.

İlçede değişimin ve dönüşümün, hayallerin gerçeğe dönüştüğü dev adımlar attıklarını aktaran Başkan Coşar, “Boğazlıyan Organize Sanayi Bölgesi ilçenin ufkunu açacak. Bu projenin yansıması olarak da, halkımıza hizmetin çok daha hızlı ve kaliteli olarak sunulması, ilçemizde o değişim dönüşümünde farklı noktaya geleceğini inşallah hep birlikte göreceğiz. Yönetim noktasında ortak akıl ve istişareyi her zaman ön planda tutuyoruz. Projelerimizi de bu doğrultuda hayata geçiriyoruz” ifadelerinde bulundu.

“ANKARA ZİYARETLERİMİZDE VERİMLİ GÖRÜŞMELER YAPIYORUZ”

Belediye Başkanı Gökhan Coşar, Boğazlıyan’a hizmet ve yatırım noktasında Ankara ziyaretlerinde başta Cumhurbaşkanı Yardımcısı sayın Fuat Oktay olmak üzere, ilgili Bakan ve AK Parti Yozgat milletvekilleriyle verimli görüşmeler yaparak ciddi kazanımlar elde ettiklerini söyledi.

“Birlik ve beraberlik içinde hareket ederek, uyum içerisinde yürüyen bir yapının olması ilçemize ciddi katkıları sağlıyor” diyen Başkan Coşar, uygulanan projelerin kişiye yada kuruma değil, millete özel olduğunu dile getirerek şunları söyledi.

“Amacımız; halkımızın hayat standardını yükseltmektir. Bizler ekip olarak milletimizin hayat standardını yükseltmek ve halkımızı hak ettiği hizmetlerle buluşturmak için var gücümüzle çalışıyoruz. Bu amaç doğrultusunda ilçemizin çehresini değiştirecek önemli projeleri bir bir hayata geçirmekten büyük gurur duyuyoruz. Hedefimiz; halkımızın yaşam kalitesini yükselterek daha yaşanabilir bir Boğazlıyan oluşturmak. Projelerimizi halkımızın ihtiyaç ve taleplerine göre gerçekleştiriyoruz. Bizim tek derdimiz millet ve milletimize hizmet etmektir.

Göreve geldiğimiz andan itibaren tek şiarımız Boğazlıyan’ımızı yaşanabilir ilçeler sıralamasında nasıl daha yukarılara çıkarabiliriz noktasından hareketle adım adım projeleri hayata geçirmeye gayret ettik. Çok şükür bugüne kadar yaptığımız kültürel, sanatsal ve sosyal tesisler ile Boğazlıyan’ın geleceğine yön verecek projeleri hayata geçirmek için gece-gündüz çalışıyoruz. OSB ve Cavlak Jeotermal sıcak suyunun turizme kazandırılması, millet kütüphanesi ile katı atık bertaraf tesisi ve yeni hizmet araçlarıyla Boğazlıyan’ın geleceğine yön verecek olan projelere hız verdik. Amacımız; hizmeti vatandaşımızın ayağına götürmektir.”

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM