• DOLAR
  13,4985
  %-1,26
 • EURO
  15,3619
  %-1,06
 • ALTIN
  775,40
  %-0,39
 • BIST
  1.810
  %0,05
BOĞAZLIYAN’IN EN RENKLİ BULUŞMA NOKTASI

BOĞAZLIYAN’IN EN RENKLİ BULUŞMA NOKTASI

Boğazlıyan’da yol üstü buluşma noktası konseptiyle bölge halkının ihtiyacını karşılamanın yanı sıra ilçenin sosyal yaşamı için de yeni bir çekim merkezi olması beklenilen “Yusuf’un Yeri” muhteşem bir törenle hizmete açıldı.

Boğazlıyan-Yozgat kara yolu üzerindeki tesiste bulunan “Yusuf’un Yeri” düzenlenen törenle hizmete açıldı.

Boğazlıyan’ın kültürel mimarisini yansıtan restaurant Boğazlıyan’ın en renkli bir mola noktası olacak. Boğazlıyan hem yeni bir mola noktası, hem de yeni bir soluk getirecek modern restauranta kavuşmuş oldu.

İlçemizde lokanta sektöründe yeni bir marka olmaya aday “Yusuf’un Yeri” düzenlenen törenle açıldı.

İşletmeciliğini iş insanlarından Osman Düğenci’nin yaptığı restaurant ziyaretçilerine kapılarını açtı. Bölgeye değer katacak olan restaurant önemli bir eksikliği giderip, sosyal ve kültürel dönüşüme de öncülük edecek.

Restaurant’ta yemekte kaliteye önem verenlerin vazgeçilmez adresi olmaya aday olan işletmede kahvaltı, çorba, köfte ve diğer ızgara ürünlerini misafirlerine sunarken, nezih ve kaliteli bir hizmet sunmayı kendine ilke edinen “Yusuf’un Yeri” insanlara evlerindeki rahatlığı restaurantta sağlayacak.

-“KATILIM YOĞUN OLDU”-

Boğazlıyan Belediye Başkanı Gökhan Coşar ve davetlilerin katılımıyla gerçekleşen açılışa vatandaşların ilgisi de olağanüstü oldu.

Emekli İmam Nuh Ali Karaçalı tarafından Duaların okunmasının ardından tesisin açılışı gerçekleştirildi. Boğazlıyan Belediye Başkanı Gökhan Coşar, yeni restaurantın yapacağı ticaretle hem ilçe hem de ülke ekonomisine katkı sağlayacağını ifade ederek, hayırlı olması temennisinde bulundu.

“Gelişen ve büyüyen Boğazlıyan’da yeni işyerlerinin açılmasından dolayı mutluyuz” diyen Başkan Coşar, ilçenin marka değerinin artması için çeşitli çalışmalar yaptıklarını belirterek, “Boğazlıyan’a hizmet edecek olan her tesis aynı zamanda gelişmişlik göstergesidir. Bu tür tesislerin artması Boğazlıyan açısından önemlidir. Hayırlı ve uğurlu olmasını diliyorum” diyerek sözlerini tamamladı.

İşletme sahibi Osman Düğenci ise, “Burası Boğazlıyan’a yeni bir renk yeni bir soluk getirecek. Hem Boğazlıyan’ın hem de yol üstü buluşma noktası konseptiyle bölge halkının ihtiyacını karşılamanın mutluluğunu yaşıyoruz” dedi.

Tesisin ayrıca ilçenin sosyal yaşamına da katkı sağlayacağını belirten Düğenci, “Deneyimli  ve güler yüzlü personeli ve tecrübesi ile herkese ve her keseye hitap edeceğiz. Amacımız kaliteli ürünlerle, helal kazanç elde etmektir. Tüm katılımcılara teşekkür ederim. Bizim için müşteri memnuniyeti çok önemlidir. Amacımız Yusuf’un Yeri’ni Boğazlıyan’da ve bölgemizde marka haline getirmektir. Tesisimiz gerek Boğazlıyan gerekse bölge de önemli bir eksikliği giderecek” diye konuştu.

TÜRK MUTFAĞININ VAZGEÇİLMEZİ”

Türk mutfağında önemli bir yeri olan köfte ve ızgara çeşitleri sofraların olmazsa olmazlarından. Köfte ile birlikte diğer ızgara ürünlerini de misafirleri ile buluşturan Yusuf’un Yeri, yemekte kaliteye önem verenlerin vazgeçilmezleri arasında yerini almaya aday olurken, köfte, çorba, kahvaltı ve diğer ızgara ürünlerini misafirlerine sunan tesis, nezih ve kaliteli bir hizmet sunmayı kendine ilke edinerek, konsepti, hijyeni, müşteri memnuniyeti önceliğiyle ürünleri kadar güler yüzlü personelinin de katkısı ile ilçe ekonomisine katkıda bulunacak.

Ürün konseptinde ayrıca kahvaltı, çorba, salata ve tatlı çeşitleri de yer alıyor.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM