• DOLAR
  13,4423
  %0,49
 • EURO
  15,2255
  %0,54
 • ALTIN
  795,76
  %0,66
 • BIST
  2.014,21
  %-1,36
Boğazlıyan’ın genç ve dinamik başkan aday adayı

Boğazlıyan’ın genç ve dinamik başkan aday adayı

                Genç, dinamik Boğazlıyan Belediye Başkan aday adayı Volkan Boztepe; “Amacımız yerli, milli ve üreten bir belediye olarak ön plana çıkmak.”

Boğazlıyan’a kazandırılan projelerin mimarı olan, genç ve dinamik yapısıyla dikkatleri üzerine çeken Boğazlıyan Belediyesi Su ve Kanalizasyon İşleri Müdürü Volkan Boztepe, Ak Parti’den Boğazlıyan Belediye Başkan aday adaylığını açıkladı.

Boğazlıyan’da başarılı çalışmaları ile dikkat çeken, bilgi birikimi ve tecrübesi ile “Hizmet yarışında bende varım” diyen Boğazlıyan Belediyesi Su ve Kanalizasyon İşleri Müdürü Volkan Boztepe, aday adaylık başvuru formunu Ak Parti Boğazlıyan İlçe Başkanı Osman Düğenci’ye teslim etti.

Ak Parti Boğazlıyan Belediye Başkan aday adayı Volkan Boztepe, “Boğazlıyan’da aralıksız yaşadığını belirterek, sorunlarını bildiğini ve çözümleri üzerinde çalışacak bilgi ve birikime sahip olduğunu kaydetti.

“2019 yerel seçimlerinde Ak Partimizden Belediye Başkanı aday adayı oldum” diyen Boztepe, “Uzun yıllardır Boğazlıyan Belediyesi’nde çalışmaktayım. Hepimize ve Boğazlıyan halkımıza hayırlı olsun” dedi.

10 yıldır Boğazlıyan Belediyesi’nde Çevre Mühendisi olarak görev yapan, Boğazlıyan Belediyesi’nde bir çok başarılara çalışmalara imza atan, görevde bulunduğu süre içerisinde imar müdürlüğü ve fen işleri müdürlüğü gibi Belediyenin her kademesinde Boğazlıyan halkına hizmet eden Boğazlıyan Belediyesi Su ve Kanalizasyon İşleri Müdürü Volkan Boztepe; 25 Milyon TL bütçe ile İller Bankası Kayseri Bölge Müdürlüğünün en büyük projelerinden olan Boğazlıyan İçme Suyu Projesini Belediye ayağını yürüten mühendis olarak ön plana çıktı.

Aynı zamanda Orta Anadolu’nun en büyük hayvan pazarı olan Boğazlıyan hayvan pazarının üzerinin 15 Milyon TL’lik çelik konstrüksiyon çatı ve güneş enerjisi santrali ile kapatılması projesinin startını verdi. Yozgat ilinin en modern Mezbahanesini Orta Anadolu Kalkınma Ajansına sunduğu ve hibe almaya hak kazandığı proje ile belediyenin kasasından para çıkmadan inşa edilmesinde büyük rol oynadı.

Orta Anadolu Kalkınma Ajansı’nın 2018 yılında açtığı proje yarışmasında ise, ‘Entegre Et İşleme Tesisi Projesi’ ile Kayseri ve Sivas Büyükşehir Belediyeleri ile Yozgat Belediyesi ve bu illerin Valilik Makamlarının sunduğu projelerle yarışan Boztepe, bu kurumları geride bırakarak birincilikle Entegre Et İşleme Tesisi Projesini Boğazlıyan’a kazandıran isim olurken, toplamda 45 Milyon TL’lik yatırımların Boğazlıyan’a kazandırılmasında aktif rol aldı.

10 yıldır Boğazlıyan Belediyesi’nde edindiği bilgi ve birikimlerini Boğazlıyan için sarf edeceğini vurgulayan Boztepe, “Daha gelişmiş bir Boğazlıyan için çalışacağız. Ak Partimizin bizler için koyduğu hedeflere ulaşması için çok çalışacağız. Partimiz kurulduğu günden bu güne, hafızamızda kolaylıkla unutamayacağımız çok hizmetlere imza atmıştır. Hakkımızda hayırlısı olsun, birliğimiz daim olsun” diye konuştu.

Volkan Boztepe, şunları söyledi.

“Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde yürütülen hizmet davasında, bir nefer olmak adına Belediye Başkanlığına aday adaylık başvurumu yapıyorum. Cumhurbaşkanımızın yıllardır sürdürdüğü bu şanlı ve kutlu davaya katkıda bulunmak için yola çıkmış bulunmaktayız. Hepimizin ortak amacı hizmet etmek, bir adım daha ileriye taşımaktır. Amacımız yerli milli ve üreten Boğazlıyan Belediyesi olarak, Cumhurbaşkanımızın yanında yer almak için çıktığımız bu yolda, Allah’ın bizim için hayırlı olanı nasip etmesini diliyor, 31 Mart seçimlerinin milletimize, memleketimize ve Boğazlıyan’ımıza hayırlar ve güzellikler getireceğine inanıyor, tüm gayretimizle çalışacağız. Diğer aday adaylarımıza da başarılar diliyorum.”

Ak Parti İlçe Başkanı Osman Düğenci ise, Ak Parti’den Boğazlıyan Belediye Başkan aday adayı olan Volkan Boztepe’ye başarılar dileğinde bulundu.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM