• DOLAR
  13,5582
  %0,64
 • EURO
  15,3060
  %0,23
 • ALTIN
  799,00
  %0,69
 • BIST
  1.912,89
  %-4,89
BOĞAZLIYAN’IN GURURU OLDULAR

BOĞAZLIYAN’IN GURURU OLDULAR

Sağlık Çalışanlarına Vefa Adlı Kısa Film Yarışmasında Boğazlıyan İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü öğrencileri Türkiye Birincisi olarak Mansiyon Ödülü aldı. Yozgat Valisi Ziya Polat, Belediye Başkanı Gökhan Coşar ve Milli Eğitim Müdürü Mustafa Şimşek, başta olmak üzere çok sayıda kurum yöneticisi öğretmen ve öğrencileri başarılarından dolayı tebrik etti.

T.C. Sağlık Bakanlığı ve T.C. Millî Eğitim Bakanlığı iş birliğiyle lise öğrencileri arası “Sağlık Çalışanlarına Vefa Adlı” Kısa Film Yarışmasında Boğazlıyan ilçe Milli Eğitim Müdürlüğü Öğrencileri Türkiye Birincisi olarak mansiyon ödülü aldı.

Milli Eğitim Bakanlığı Ortaöğretim Genel Müdürlüğü ile Sağlık Bakanlığı Sağlığın Geliştirilmesi Genel Müdürlüğü iş birliğince düzenlenen “Sağlık Çalışanlarına Vefa” konulu kısa film yarışmasında Boğazlıyan ilçe Milli Eğitim Müdürlüğü öğrencileri Türkiye Birincisi oldu.

Millii Eğitim Bakanlığı Seçici Kurulunda yetkililerle birlikte Bilim Kurulu Üyelerinin de yer aldığı ve Covid-19 ile mücadele döneminde özveriyle çalışan sağlık çalışanlarının, gösterdiği üstün performansın vurgulandığı yarışmada, Boğazlıyan Milli Şehit Kaymakam Kemal Bey Anadolu Lisesi öğrencileri Mustafa Ayhan yönetiminde, kısa film dalında “SÜKUT” adlı kısa filmi Mansiyon Ödülüne layık görüldü.

“VALİ POLAT TEBRİK ETTİ”

“SÜKUT” adlı kısa film ile Mansiyon Ödülüne layık görülen öğrencileri tebrik eden Yozgat Valisi Ziya Polat, “Öğrencilerimiz Mustafa Ayhan, Gamze Altıntaş, Rana Öztürk’ü ve öğrencilerimize Rehberlik eden Öğretmenimiz Mehmet Rafet Coşar’ı tebrik eder, filmin oluşmasında emek veren okulumuzun yönetici öğretmen ve öğrencilerine teşekkür ederiz” dedi.

“BAŞKAN COŞAR; MUTLUYUZ, GURURLUYUZ”

Boğazlıyan Belediye Başkanı Gökhan Coşar ise, “Türkiye genelinde 81 il ve 911 ilçenin katılımıyla gerçekleştirilen “Sağlık Çalışanlarına Vefa” konulu kısa film yarışmasında ilçemizin birinci olduğu için mutluyuz, gururluyuz. Kahraman sağlık çalışanlarımıza vefa göstergesi olarak düzenledikleri bu anlamlı ve güzel kısa film için İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüz başta olmak üzere, Boğazlıyan Milli Şehit Kaymakam Kemal Bey Anadolu Lisesi idarecilerimize, öğretmenlerimize ve öğrencilerimize teşekkür ediyoruz. Sağlık kahramanlarımıza hayatları pahasına verdikleri fedakar mücadeleleri için minnettarız” ifadelerinde bulundu.

ŞİMŞEK; İYİ Kİ VARSINIZ”

Milli Eğitim Müdürü Mustafa Şimşek ise, başarılarından dolayı Boğazlıyan Kaymakam Kemal Bey Anadolu Lisesi öğretmen ve öğrencilerini tebrik ederek, “Bizler evimizdeyken canlarını ortaya koyan, nöbetten çıkıp evine değil diğer nöbete koşturan, saatlerce çalışıp, yemek yemeyi dahi unutan ve tüm hastalarına ailelerinden biri gibi yaklaşan siz değerli sağlık çalışanlarına ilçe milli eğitim müdürlüğü olarak eğitim camiası adına can-ı gönülden teşekkür ediyor, iyi ki varsınız diyoruz” ifadelerine yer verdi.

15.01.2021

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM