• DOLAR
  8,6482
  %0,24
 • EURO
  10,1591
  %0,41
 • ALTIN
  494,25
  %0,42
 • BIST
  1.399
  %0,94
BOĞAZLIYAN’IN PROJESİ

BOĞAZLIYAN’IN PROJESİ

YEREL DİNAMİKLER HAREKETE GEÇİYOR

Son yıllarda Yozgat’ın en başarılı belediyesi ile öne çıkan Boğazlıyan Belediyesi; Başkan Gökhan Coşar’ın projeleriyle belediyecilik anlayışını üst seviyeye çıkarmayı sürdürüyor. Gözle görülür projeleri ve çalışmaları ile adından söz ettiren Boğazlıyan Belediyesi; Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı koordinasyonunda Orta Anadolu Kalkınma Ajansı tarafından yürütülen 2021 yılı Sosyal Gelişmeyi Destekleme Programı kapsamında hazırladığı ‘ Güngörmüşler Yaşam Destek Merkezi’ projesi desteklemeye uygun görülen projeler arasında yerini aldı.

Boğazlıyan’ın geleceğine yönelik yaptığı büyük çalışmaların yanı sıra gönüllere de dokunan Boğazlıyan Belediye Başkanı Gökhan Coşar, önemli projelere imza atmayı sürdürüyor.

Göreve geldiği ilk günden bu zaman dilimine kadar yaptığı başarılı çalışmaları ile Boğazlıyanlıların sevgisini kazanan Başkan Coşar’ın bir projesi daha desteklemeye uygun bulundu.

Hizmet ve yatırımların yanısıra üretken belediyecilik de isminden sıkça söz ettiren Belediye Başkanı Gökhan Coşar, onlarca projeyi Boğazlıyan halkının hizmetine sunarak hayata geçirdi, son olarak ta Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı koordinasyonunda Orta Anadolu Kalkınma Ajansı tarafından yürütülen 2021 yılı Sosyal Gelişmeyi Destekleme Programı kapsamında hazırladığı ‘Güngörmüşler Yaşam Destek Merkezi’ projesiyle de adını bir kez daha duyurdu.

Boğazlıyan için, Boğazlıyanlılar için onlarca projeyi sahaya yansıtmaya devam eden Başkan Gökhan Coşar, göreve geldiği günden bugüne yaptığı çalışmalar ve yaptığı hizmetlerle halkın gönlünde taht kurmayı sürdürüyor.

“SOGEP 2021 Programı Değerlendirme Süreci Tamamlandı”

Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı koordinasyonunda Orta Anadolu Kalkınma Ajansı tarafından yürütülen 2021 yılı Sosyal Gelişmeyi Destekleme Programında değerlendirme süreci tamamlandı.

İllerde yerel dinamikleri harekete geçirerek yoksulluk, göç ve kentleşmeden kaynaklanan sosyal sorunları gidermek, değişen sosyal yapının ortaya çıkardığı ihtiyaçlara karşılık vermek, toplumun dezavantajlı kesimlerinin ekonomik ve sosyal hayata daha aktif katılmalarını sağlamak, istihdam edilebilirliği artırmak, sosyal içermeyi, sosyal girişimciliği ve yenilikçiliği desteklemek ve sosyal sorumluluk uygulamalarını yaygınlaştırmak amaçlarını önceleyen program kapsamında bölgeden 7 proje başarılı bulundu.

Desteklenen projeler ile bölgeye toplam 11 Milyon 180 Bin TL’lik kaynak sağlanacak.

Uygun görülen 7 proje arasında Boğazlıyan Belediyesi’nin hazırladığı ‘Güngörmüşler Yaşam Destek Merkezi’ projesi desteklemeye uygun görülen projeler arasında yerini aldı.

Başkan Gökhan Coşar, “Verdiğimiz sözleri yerine getirerek hizmet odaklı çalışmalarımıza imza atmaya devam edeceğiz” dedi.

Konuyla ilgili açıklama yapan Başkan Coşar, Sosyal Gelişmeyi Destekleme Programı (SOGEP) 2021 yılı uygulamaları kapsamında desteklenmesi uygun görülen projeler arasında yerini alan ‘Güngörmüşler Yaşam Destek Merkezi’ projesi ile gönüllere dokunmaya devam edeceğiz. Projede emeği geçen herkese şükranlarımız sunar, projenin Boğazlıyan’ımıza hayırlı ve uğurlu olmasını temenni ederim” ifadelerine yer verdi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM