• DOLAR
  %0,12
 • EURO
  %0,25
 • ALTIN
  %-0,46
 • BIST
  %0,37
BOĞAZLIYAN’IN SEVİLEN YÜZÜ DR. ÇETİNTAŞ VEDA ETTİ

BOĞAZLIYAN’IN SEVİLEN YÜZÜ DR. ÇETİNTAŞ VEDA ETTİ

                Göreve başladığı günden bu yana mütevazi duruşu ile örnek, kurumlar arası dayanışmanın sembolü ve vatandaşların her zaman yanında ve destekçisi olan Boğazlıyan İlçe Sağlık Müdürü Dr. Selim Çetintaş, ilçeye veda etti. Özellikle pandemi sürecinde filiasyon ekibinin başında yer alan ve sorumluluğunun altından başarıyla çıkan Dr. Çetintaş, başarılı çalışmaları ile göz doldurdu.

Boğazlıyan’da iki yılı aşkın süre görev yapan ve başarılı çalışmaları ile göz dolduran Boğazlıyan İlçe Sağlık Müdürü Dr. Selim Çetintaş, Kocaeli ili Çayırova İlçesine Sağlık Müdürü olarak atandı.

Başarılı çalışmaları ile dikkat çeken, mesai saati gözetmeksizin özverili ve disiplinli bir şekilde çalışarak, özellikle pandemi sürecindeki sorumluluğunun altından başarıyla çıkan Dr. Çetintaş’ın ilçeden ayrılacak olması ilçe halkını ve sevenlerini hüzünlendirdi.

Dr. Selim Çetintaş, “Boğazlıyan’a büyük bir heyecanla geldim. Aynı heyecanla yeni görevime gidiyorum. Boğazlıyan’da güzel dostluklar edindik” dedi.

Boğazlıyan İlçe Sağlık Müdürlüğü’nde iki yılı aşkın süredir  görev yapan Boğazlıyan İlçe Sağlık Müdürü Dr. Selim Çetintaş’ın tayini çıktı. Hastalarıyla yakından ilgilenen,  başarılı çalışmalara imza atan Dr. Çetintaş’ın ilçeden ayrılacak olması vatandaşları ve sevenlerini hüzünlendirdi.

Dr. Çetintaş, veda ziyaretleri kapsamında gazetemiz bürosunu ziyaret etti. Dr. Çetintaş, “Başta mesai arkadaşlarıma, Boğazlıyan halkına ve çok değerli ilçenin yöneticilerine desteklerinden dolayı teşekkür ediyorum. Hepsinin yeri benim için ayrı. Hepsine çok teşekkür ederim.” diye konuştu.

Gazetemiz yazı ailesi de gayret ve hizmetlerinden dolayı  Dr. Çetintaş’a teşekkür ederek, yeni görev yerinde başarılarının devamını diledi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM