• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
BORSA’DAN BÜYÜK DESTEK

BORSA’DAN BÜYÜK DESTEK

Boğazlıyan Ticaret Borsası, Türkiye İş Bankası yöneticilerini misafir ederek tarım sektörüne yönelik yenilikçi çözümler sunacak olan tarım ihtisas şubesi hakkında bilgi aldı. İş Bankası yetkilileri, Türkiye genelinde 25 bölgede kurulacak olan tarım ihtisas şubelerinden birinin de Boğazlıyan’da faaliyete geçeceğini belirtti. Boğazlıyan Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Harun Halıcı, bu girişimin bölge için büyük bir fırsat olduğunu vurgulayarak, iş birliği ve geliştirme konusunda borsamız ve İş Bankası yetkililerinin görüş birliğine vardıklarını ifade etti. Tarım ihtisas şubesi ile bölgedeki tarım ve ticari hayatın sürdürülebilirliğine katkı sağlanması hedefleniyor.

Boğazlıyan Ticaret Borsası Türkiye İş Bankası yöneticilerini misafir etti.

Boğazlıyan Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Harun Halıcı’yı makamında ziyaret eden İş Bankası Yöneticileri, Türkiye’de ilk olan tarımsal şube hakkında bilgi verdi.

İş Bankası yetkilileri, ziyaret sırasında Boğazlıyan bölgesinin tarımsal ve bankacılık faaliyetleri hakkında bilgi aldılar ve üyelerin sorun ve beklentilerini dinlediler. Karşılıklı görüş alışverişinde bulunulan ziyarette, iş birliği ve destek konusunda anlaşmaya varıldı. Boğazlıyan Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Harun Halıcı, İş Bankası yöneticilerine nazik ziyaretleri için teşekkür etti ve ilçeye, üyelere ve üreticilere hayırlı uğurlu olmasını diledi.

Bu girişim, teknoloji, finans ve tarımın bir araya gelmesiyle çiftçilere yenilikçi çözümler sunmayı hedefliyor. Tarım ihtisas şubesi ile bölgedeki tarımsal üretim ve ticaretin geliştirilmesi ve sürdürülebilirliğinin artırılması amaçlanıyor. İş Bankası’nın Türkiye genelinde kuracağı 25 tarım ihtisas şubesinden birinin Boğazlıyan’da faaliyete geçecek olması, bölgedeki tarım sektörü için önemli bir fırsat olarak değerlendirildi.

Boğazlıyan Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Harun Halıcı, açıklamasında; İş Bankası’nın tarım ihtisas şubesi projesinin Boğazlıyan’da da hayata geçirilecek olmasının bölge için büyük bir fırsat olduğunu dile getirdi, bu iş birliğinin bölgedeki tarım ve ticari hayatı destekleyeceğini ve geliştireceğini kaydetti.

Boğazlıyan Ticaret Borsası ve İş Bankası iş birliği ile kurulacak olan tarım ihtisas şubesi, çiftçilere teknolojik ve finansal destek sağlayarak tarımsal üretimin artırılması ve verimliliğin yükseltilmesinin hedeflendiğini aktaran Halıcı, “Bu girişimle birlikte bölgedeki tarımsal üreticilerin daha iyi koşullarda üretim yapmaları, ürünlerinin pazarlama ve satışında daha avantajlı hale gelmeleri amaçlanıyor” dedi.

Toplantıta; İş Bankası Tarım Bankacılığı Bölüm Müdürü Kerem Akıner, Tarım Değer Zinciri Yönetimi Genel Müdür Yardımcısı Burak Samur, Kayseri Bölge Müdürü Ümit Kıraçbedel, Kayseri Bölge Tarım Bölge Müdür Yardımcısı Yakup Şahin, Boğazlıyan Şube Müdürü Mustafa Önceler ve Boğazlıyan Şubesi Tarım Müşteri İlişkileri Yöneticisi Uğur Bişirici, katıldı, iş birliği ve destek konusunda Boğazlıyan Ticaret Borsası ile görüş birliğine varıldı.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM