• DOLAR
  %0,13
 • EURO
  %-0,63
 • ALTIN
  %-0,66
 • BIST
  %-0,59
BORSA’NIN ROTASI KARADENİZ VE BATUM

BORSA’NIN ROTASI KARADENİZ VE BATUM

Yozgat Ticaret Borsası, Karadeniz ve Batum’u kapsayan 250 kişilik bir gezi programı düzenledi. Borsa Başkanı Mehmet Erkekli ve üyeler, dün sabah erken saatlerde otobüslerle yola çıktı.

Ticaret Borsası’nın üyelerine yönelik etkinlikleri devam ediyor. Son olarak Çanakkale’ye gerçekleştirdiği gezi programı ile gündeme gelen Borsa’nın rotasında bu kez Karadeniz ve Batum var.

Borsa üyesi 250 kişi ile birlikte Başkan Mehmet Erkekli, Genel Sekreter Nazif Gençarslan ve Yozgat Odalar ve Borsalar Akademik Danışmanı Dr. Mehmet Kara’nın da aralarında bulunduğu bir heyet sabah saat 08.00’de Cumhuriyet Meydanından hareket etti.

Yolculuk öncesi açıklamada bulunan Borsa Başkanı Mehmet Erkekli, borsa üyelerinin birlik ve beraberlik içerisinde kaynaşmasını sağlamanın yanı sıra ticari ilişki ve alanını genişletmek amacıyla bu tür geziler düzenlediklerini söyledi.

Erkekli, “Üyelerimizin birlik ve beraberlik içerisinde kaynaştırarak yeni bir coğrafya yeni kimlikler ve yeni bir iklim yapısı ile birlikte karşılaştırarak görüşmeler yapmak, iş diyaloglarında bulunmak istiyoruz. Yol güzergahımızda bulunan Pazar, Sinop gibi yerlere de uğrayarak toplantılar yapacağız, üyelerimizi bilgilendireceğiz, amacımız insanları gezdirerek, gördürerek daha farklı daha deneyimli bir hale getirmeyi düşünüyorum.  Daha önce Çanakkale etkinliğimiz olmuştu çok faydasını gördük bu etkinliğin. Bu kez de Karadeniz’de bunun taçlandıralım dedik.  Üyelerimiz böyle bir memnuniyeti dile getirdiği için böyle farklı bir geziyi farklı bir coğrafyada yapalım dedik. İnşallah hayırlı, uğurlu olur camiamıza. Yozgat’ta gözde bir kurum haline geldik, yapmış olduğumuz etkinlikler de her zaman devam edecek. Üye memnuniyetini kazanmak zorundayız. Üyelerimizi bilgilendirmek zorundayız. Onların yapmış olduğu ticaretin çıtasını yükseltmek için çok faydalı gördüğüm bir gezi bu. Camiamıza hayırlı olsun” diye konuştu.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM