• DOLAR
  13,5846
  %-0,04
 • EURO
  15,3109
  %0,15
 • ALTIN
  795,54
  %0,17
 • BIST
  1.951,17
  %0,31
BOYLU, YAMAÇLI HİZMETE DOYACAK

BOYLU, YAMAÇLI HİZMETE DOYACAK

20 yıl Yamaçlı Belediyesi’nin her kademesinde hizmet veren, son 10 yılda Boğazlıyan İlçe Özel İdare Müdürü olarak görev yapan Recep Boylu, AK Parti’den Yamaçlı Belediye Başkan Aday Adaylığı müracaatını yaptı. Başvuru dosyasını İlçe Başkanı Osman Düğenci’ye teslim eden Boylu, “Bilgi, birikim ve tecrübemi Beldemize daha güzel hizmetler yapmak için aday adayı oldum” dedi. Boylu’ya ilk tebrik eden ise İl Genel Meclis Üyeleri Bayram Eroğlu ve Ahmet Afşar oldu.

Yamaçlı Belediyesi’nde 20 yılı aşkın hizmet veren ve son 10 yılında Boğazlıyan İlçe Özel İdare Müdürü olarak görev yapan Recep Boylu, görevinden istifa ederek, Yamaçlı Belediye Başkan Aday Adaylığı müracaatını yaptı.

HEMŞERİLERİ YALNIZ BIRAKMADI

Yamaçlı halkının ve çok sayıda sevenleriyle birlikte AK Parti İlçe Teşkilatı’na gelen Recep Boylu, başvuru dosyasını alkışlar eşliğinde İlçe Başkanı Osman Düğenci’ye teslim etti.

Boylu’ya başarılar dileyen İlçe Başkanı Düğenci, “İlçemizin değerli müdürlerinden Recep Boylu bey, AK Parti’den Yamaçlı Belediye Başkan Aday Adaylığına müracaatını yaptı. Boylu’ya başarılar diliyor, kendisine de hayırlı uğurlu olmasını diliyorum” dedi.

Daha sonra söz alan Recep Boylu, “Ben Belediye Başkanı olmaya değil, Yamaçlımıza, belde halkımıza hizmet etmek, onların hizmetkarı olmak için aday adayı oldum” diye konuştu.

YAMAÇLI HİZMETE DOYACAK

20 yıl Yamaçlı Belediyesi’nde, son 10 yılını da İlçe Özel İdare Müdürü olarak görev yaptığını hatırlatan Boylu, “Beldemizin ileri gelenleri, aile büyüklerim ve görüşlerine değer verdiğim hemşerilerimle yapmış olduğum istişareler sonrasında, Yamaçlı’mıza daha fazla ve daha etkin hizmet edebileceğimi düşünerek aday adaylığı başvurumu resmen yapmış bulunuyorum. Rabbim, çıktığımız bu kutsal yolda bizleri utandırmasın” dedi.

MARKA ŞEHİR YAPACAĞIM

Doğup büyüdüğü Yamaçlı Beldesi’nin hizmetin en iyisine ve en fazlasına layık olduğunu anımsatan Recep Boylu, “İnşallah görev verilirde seçilirsek eğer, Beldemizi göç veren değil, göç alan bir marka şehir yapacağız.

Gerek belediyecilik ve gerekse idareci olarak yaptığım görev süremce edindiğim bilgi, birikim ve tecrübemi, Yamaçlımıza hizmet etmek için harcamak hem beni heyecanlandırıyor, hem de gururlandırıyor.

Beldemizin eksikliklerini, hemşerilerimizin taleplerini çok iyi bilenlerdenim. İnşallah, göreve geldiğimiz takdirde hiç birisinin beklentisini boşa çıkarmayacağım. Biliyorum ki, insan eseriyle yaşar.

Belediye Başkan aday adaylığı sürecimde yalnız bırakmayan siz değerli hemşerilerime ve Yamaçlı halkımıza kalbi şükranlarımı sunuyor, hepsine ayrı ayrı teşekkür ediyorum.

Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde yürütülen hizmet davasında, bir nefer olmak adına Belediye Başkanlığına aday adaylık başvurumu yapıyorum. Cumhurbaşkanımızın yıllardır sürdürdüğü bu şanlı ve kutlu davaya katkıda bulunmak için yola çıkmış bulunmaktayız. Hepimizin ortak amacı hizmet etmek, bir adım daha ileriye taşımaktır.

31 Mart seçimlerinin milletimize, memleketimize ve Yamaçlımıza hayırlar ve güzellikler getireceğine inanıyor, tüm gayretimizle çalışacağız. Diğer aday adaylarımıza da başarılar diliyorum.

Her şey daha güzel ve yaşanılabilir bir Yamaçlı için.”

Boğazlıyan İlçe Özel İdare eski Müdürü Recep Boylu’ya destek olmak amacıyla AK Parti İlçe Teşkilatı’na gelen İl Genel Meclis Üyeleri Ahmet Afşar ve Bayram Eroğlu’da yalnız bırakmadı.

AK Parti Boğazlıyan İl Genel Meclis Üyesi Ahmet Afşar yaptığı açıklamada, “Recep Boylu Bey’i 5 yıldır yakinen tanıyoruz. Gerçekten de özverili, gayretli, 20 yılını Yamaçlı Belediyesi’nde, 13-14 yılını da İlçe Özel İdare Müdürü olarak görev yapmış değerli bir dostumuzdur. Allah hayırlı uğurlu etsin.”

AK Parti Boğazlıyan İl Genel Meclis Üyesi Bayram Eroğlu da, yaptığı açıklamada şöyle konuştu:

“Yolu, suyu, okulu, harcamayı, parayı bilen bir isim Belediye Başkan Aday Adayı olmuş, hayırlı uğurlu olsun. Yamaçlı, sayın Boylu ile birlikte hizmete doyacaktır. Bundan hiç kuşkum yok. Yamaçlı’ya şimdiden hayırlı uğurlu olsun.”

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM