• DOLAR
  %0,02
 • EURO
  %-0,67
 • ALTIN
  %0,44
 • BIST
  %-0,15
BOZDAĞ, BOĞAZLIYAN BÜYÜYOR

BOZDAĞ, BOĞAZLIYAN BÜYÜYOR

TBMM Anayasa Komisyonu Başkanı ve Ak Parti Yozgat Milletvekili Bekir Bozdağ, Boğazlıyan’da bir dizi ziyaret ve incelemelerde bulundu. , AK kadroların hizmet partisi olduğunu vurguladı, hizmetlerin de artacak devam edeceğini belirten Bozdağ, Boğazlıyan’ın son yıllarda büyük bir gelişim ve değişim yaşadığına dikkat çekti.

Anayasa Komisyonu Başkanı Bozdağ, Boğazlıyan ziyaretinde Partisinin İlçe Başkanlığını, Boğazlıyan Belediyesini ve Boğazlıyan Kaymakamlığını ziyaret etti. Ziyaretlerin ardından, muhtarlar ve vatandaşlarla bir araya gelen Bozdağ, daha sonra partisinin istişare toplantısına katıldı.

Bozdağ’a ziyaretlerinde Boğazlıyan Belediye Başkanı Gökhan Coşar, AK Parti Yozgat İl Başkanı Yusuf Başer, AK Parti İlçe Başkanı Osman Düğenci ve partililer eşlik etti.

TBMM Anayasa Komisyonu Başkanı ve AK Parti Yozgat Milletvekili Bekir Bozdağ, Boğazlıyan’da bir dizi ziyaret ve temasta bulundu.

KAYMAKAMLIK ZİYARETİ

Bozdağ, Boğazlıyan ziyaretinde Kaymakam Fatih Gülnar’ı ziyaret ederek, ilçede yürütülen çalışmalar hakkında brifing aldı.

BELEDİYE ZİYARETİ

Ziyaretler kapsamında Boğazlıyan Belediyesi’ni de ziyaret eden Bozdağ, burada Boğazlıyan Belediye Başkanı Gökhan Coşar’dan ilçede yürütülen çalışmalar ile yatırımlar hakkında bilgiler aldı.

PARTİ VE ESNAF ZİYARETİ

AK Parti Boğazlıyan İlçe Teşkilatını da ziyaret eden Bozdağ, burada AK Parti İlçe Başkanı Osman Düğenci, partililer ve vatandaşlar ile bir araya gelerek, bir süre sohbet etti, vatandaşların taleplerini dinledi.

Daha sonra ilçede esnaf ve vatandaşlar ile buluşan Bozdağ, ayrıca mahalle ve köy muhtarları ile bir araya gelerek, hem muhtarların sorunlarını dinledi hem de sorunların çözümüne yönelik çalışmalar yapılacağını ifade etti.

Ziyaretlerde; Yozgat ve ilçeleri ile Türkiye’ye yapılan yatırımlardan bahseden Bozdağ, AK kadroların hizmet partisi olduğunu vurguladı, hizmetlerin de artacak devam edeceğini kaydetti. Bozdağ, Boğazlıyan’ın son yıllarda büyük bir gelişim ve değişim yaşadığına da dikkat çekti.

TBMM Anayasa Komisyonu Başkanı ve Ak Parti Yozgat Milletvekili Bekir Bozdağ, son olarak partisince düzenlenen istişare toplantısına katılıp, vatandaşlarla bir araya geldi.

Boğazlıyan Belediye Başkanı Gökhan Coşar, Anayasa Komisyonu Başkanı ve AK Parti Yozgat Milletvekili sayın Bekir Bozdağ’ı Boğazlıyan’da ağırlamaktan dolayı duyduğu memnuniyetliği ifade etti, sayın Bozdağ’ın Boğazlıyan’a Yozgat ve ilçeleri ile Türkiye’ye önemli katkıları olduğunu söyledi.

AK Parti İlçe Osman Düğenci ise, Anayasa Komisyonu Başkanı ve AK Parti Yozgat Milletvekili sayın Bekir Bozdağ’ı Boğazlıyan’da misafir etmekten dolayı duyduğu memnuniyetliği ifade etti.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM