• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
BOZDAĞ’A COŞKULU KARŞILAMA

BOZDAĞ’A COŞKULU KARŞILAMA

Çok yoğun bir kalabalık eşliğinde Yozgat’ta bir dizi ziyaretlerde bulunan ve vatandaşlarla sohbet eden Adalet Bakanı Bekir Bozdağ’a vatandaşların yoğun sevgisi gözlerden kaçmadı. Bakan Bozdağ, Boğazlıyanlılar ile de sıcak ve samimi sohbetler yaparken, fotoğraf çektirmek isteyen vatandaşları da kırmadı. Cumhurbaşkanlığı seçimine değinen Bakan Bozdağ; Her alanda Türkiye’nin itibarının arttığını, Türkiye’nin sesine kulak verilen, dediği dikkatle incelenen bir ülke haline geldiğini vurgulayarak, “Siyasetin Başpehlivanı Recep Tayyip Erdoğan’dır” dedi.


Adalet Bakanı Bozdağ, Yozgat’ta AK Parti İl Teşkilatı tarafından düzenlenen İl Danışma Meclisi Toplantısı’na katıldı.
2023 seçimlerinin önemine değinen Bakan Bozdağ; konuşmasında; “Doğu Akdeniz’de, mavi vatanda petrol ve gaz aramaya devam mı, S-400’ler ile Türkiye’nin hava sistemini korumaya, savunma sanayinde yerlilik millilik oranını artırmaya devam mı, bu büyük devasa yatırımları yapmaya devam mı Türkiye buna karar verecektir. Büyümeye, refahın artışına, her alanda gelişmeye, değişmeye devam mı; yoksa gelişmeye, değişmeye karşı olanların yolunu açmaya mı karar verecek” dedi.
Yozgat’ta yoğun kalabalık eşliğinde karşılanan Adalet Bakanı Bekir Bozdağ’a AK Parti Yozgat ve ilçe teşkilatlarının yanısıra Boğazlıyan Belediye Başkanı Gökhan Coşar ve AK Parti Boğazlıyan İlçe Başkanı Osman Düğenci ve parti yönetim kurulu üyeleri de eşlik etti.
Belediye Başkanı Gökhan Coşar’ın da Boğazlıyan’a yapılan yatırım ve yapılacak olan projeleri anlattığı programda konuşan Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, Türkiye’nin pek çok alanda açığının olduğunu ifade ederek, en büyük açığın ise demokratik muhalefet olduğunu söyledi.
“Evet bütçe açığımız da var ama bana sorarsanız Türkiye’nin en büyük açıklarından birisi yerli ve milli, demokratik bir muhalefet açığıdır” diyen Bozdağ, “Eğer Türkiye’de yerli ve milli demokratik bir muhalefet olmuş olsa iktidar daha güçlü ve daha başarılı olur. Ama her defasında abartma, çarpıtma ve yalanla kamuoyunda algı yönetimini kendisi için başarı görenler, milletin gerçeğinden kopuk olmaya devam etmektedirler” açıklamasında bulundu.
Her alanda Türkiye’nin itibarının arttığını, Türkiye’nin sesine kulak verilen, dediği dikkatle incelenen bir ülke haline geldiğine dikkat çeken Bakan Bozdağ, şunları söyledi.
“İşte İsveç ve Finlandiya’nın NATO üyeliğine başvurusu üzerine Sayın Cumhurbaşkanımız milletimizin hak ve hukukunu en yüksek şekilde dile getirdi. NATO’nun şemsiyesi altında, İsveç ve Finlandiya konusunda yapılan mutabakat metni içerisinde PKK’nın aynısı olan PYD, YPG, SDG ve FETÖ, terör örgütü olarak kayda geçti. Türkiye’nin iradesi kabul edildi ve Türkiye’nin isteklerinin yerine getirileceği Türkiye’ye karşı taahhüt edildi. ve ayrıca bu süreç biten bir süreç değil. Bu, NATO üyeliğinin başlangıcı, bunun tamamlayıcı işlemleri var. Türkiye, sözlerin tutulduğuna kanaat getirdiği zaman diğer adımları elbette atacaktır. Çünkü Türkiye verdiği her sözü tutmuş ve tutan bir ülkedir. Sözüne sadık bir ülkedir. Bunu biz hep gösterdik. Karşımızdakilerden de verdikleri söze sadık olmalarını beklemek bizim hakkımızdır. Şimdi böylesine büyük bir başarıya Türkiye Cumhuriyeti devleti imza attı. Ama düşünün Türkiye’de öylesi bir muhalefet var ki bu başarıya sevinemediler bile.”
“SİYASETİN BAŞPEHLİVANI RECEP TAYYİP ERDOĞAN’DIR”
Siyasetin başpehlivanının milletin oylarıyla seçildiğini de aktaran Bozdağ, “Tayyip bey, 15 seçimdir siyaset meydanında, rekabetin içinde aziz milletimizin iradesiyle, 15 defa bu siyaset meydanının başpehlivanı seçilmiştir. Onun için de bu başpehlivanı tek başına yenemeyeceğini yıkamayacağını anlayan, Sayın Kılıçdaroğlu, bir masa kurmuş 6 tane de yanına adam almış.
7’ncisisini de yedekte tutuyor. Bunlar yetmezse ne olur ne olmaz diye hazır kıta. Zaten Biden de oradan, öbürü oradan onlarda destek veriyor. Buradan çok net söylüyorum siz bir kişi ile yenemezsiniz, 6 kişi ile de 60 kişi ile de yenemezsiniz, kimi yanınıza alırsanız alın topunuz gelin yine bu siyaset meydanının başpehlivanı Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’dır, yenemeyeceksiniz.”

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM