• DOLAR
  13,5233
  %0,38
 • EURO
  15,3152
  %0,29
 • ALTIN
  797,39
  %0,49
 • BIST
  1.910,29
  %-5,02
Bozdağ’a sevgi seli

Bozdağ’a sevgi seli

İlçemizde çok yoğun bir kalabalık eşliğinde esnafları ziyaret eden ve vatandaşlarla sohbet eden Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Bekir Bozdağ’a vatandaşların yoğun sevgisi gözlerden kaçmadı. Vatandaşlarla sohbet eden ve sıkıntılarını dinleyen Bozdağ, Boğazlıyanlılar ile sıcak ve samimi sohbetler yaparken, fotoğraf çektirmek isteyen vatandaşları da kırmadı. 24 Haziran seçimlerinin önemine değinen Bozdağ, kendileri için destek ve dua isteyerek, “Yozgat, ulaşım, sağlık, adalet ve eğitim alanında birçok hizmet aldı. Yeni dönemde de bu hizmetler artarak devam edecek. Ayrıca Yozgat’a yapılacak hızlı tren ile havaalanı da vatandaşlara çok büyük faydaları olacak” dedi.

Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Bekir Bozdağ, Boğazlıyan’da esnafı ziyaret etti.

Bekir Bozdağ, 24 Haziran seçimleri öncesinde geldiği Boğazlıyan’da esnafı ziyaret ederek, vatandaşların sorunlarını dinledi.

-“BOĞAZLIYAN’DA COŞKUYLA KARŞILANDI”-

Boğazlıyan Belediye Başkanı Hamdi Erdal, Ak Parti İl Başkanı Celal Köse, Ak Parti İlçe Başkanı Osman Düğenci, Ak Parti İl Yönetim Kurulu Üyesi Köksal Ustaoğlu, Ak Parti Boğazlıyan İlçe Teşkilatı, İl Genel Meclis Üyeleri Bayram Eroğlu ve Ahmet Afşar ile Ak Partili Belde Belediye Başkanları ve vatandaşlar tarafından karşılanan Bozdağ, yoğun bir kalabalık eşliğinde esnafları ziyaret etti, vatandaşlarla sohbet edip, tek tek tokalaştı.

Türkiye’nin son 16 yıl içerisinde yakaladığı siyasi istikrarla, güçlü iktidar ve güven ortamı sayesinde her alanda ama her alanda, çok büyük değişimler yaşandığına dikkat çeken Bozdağ, 24 Haziran tarihinde gerçekleşecek olan Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekili seçimlerinin Türkiye için son derece önemli olduğunu belirtti, kendileri için destek ve dua istedi.

Yozgat’ın ulaşım, sağlık, adalet ve eğitim alanında birçok hizmet aldığını, yeni dönemde de bu hizmetlerin artarak devam edeceğini vurgulayan Bozdağ, “Boğazlıyan’a da çok önemli yatırımlar yapıldı. Yozgat’a yapılacak hızlı tren ve havaalanı da vatandaşlara çok büyük faydaları olacak. Bu hizmetlerle birlikte ekonomi de canlanacak” dedi.

AK Parti iktidarları döneminde Yozgat’a yapılan yatırımlara değinen Bozdağ, Türkiye’nin büyüdüğünü ve bunun Yozgat’a da aynen yansıdığını söyleyerek, “24 Haziran’ın sıradan bir tarih değil, Türkiye’nin, cumhuriyetin ilanından bu yana geçen yaklaşık yüz yıl sonra yeni bir hükümet sisteminin uygulamaya koyacağı bir tarihtir” dedi.

Parlamenter Hükümet Sistemi’nden Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi’ne geçileceğini, yeni bir yüzyılın kapısının aralanacağını da sözlerine ekleyen Bozdağ, yeni sistemin cumhurbaşkanı adayları seçilince, bu sisteme göre yemin edeceklerini ve kabinelerini oluşturacaklarını, Türkiye’yi yöneteceklerini ifade etti.

Ziyaretlerinden dolay iş yeri sahipleri de Bozdağ’a teşekkür etti.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM