• DOLAR
  13,4889
  %0,13
 • EURO
  15,2836
  %0,08
 • ALTIN
  797,37
  %0,49
 • BIST
  2.011,16
  %-0,15
Bozdağ’a Teşekkür

Bozdağ’a Teşekkür

Boğazlıyan Belediye Başkanı Hamdi Erdal, üniversite gençliğinin önemli bir ihtiyacının karşılanmış olduğunu belirterek, “Yurdun yeniden hizmete devam etmesi için Anayasa Komisyonu Başkanı ve Ak Parti Yozgat Milletvekili Bekir Bozdağ’ın çok büyük katkıları oldu. Boğazlıyan adına, üniversite öğrencileri adına teşekkür ederim” dedi.

İlçemizin en önemli sorunu olan kız öğrencilerin yurt sorunu, Anayasa Komisyonu Başkanı ve Ak Parti Yozgat Milletvekili Bekir Bozdağ’ın olaya el koyması ile çözüldü.

Boğazlıyan Belediye Başkanı Hamdi Erdal, üniversite gençliğinin önemli bir ihtiyacının karşılanmış olduğunu belirterek, “Yurdun yeniden hizmete devam etmesi için girişimlerde bulunuldu. Anayasa Komisyonu Başkanı ve Ak Parti Yozgat Milletvekili Bekir Bozdağ’ın çok büyük katkıları oldu. Boğazlıyan adına, üniversite öğrencileri adına sayın Bozdağ’a teşekkür ederim” dedi.

İlçemizde  kız öğrenci yurdunun yeniden hizmete devam etmesi için başlatılan girişimler sonuç verdi. Anayasa Komisyonu Başkanı ve Ak Parti Yozgat Milletvekili Bekir Bozdağ, yurdun yeniden hizmete devam etmesini sağladı.

-“BOĞAZLIYAN MYO; YOLUNA DAHA GÜVENLE DEVAM EDECEK”-

Belediye Başkanı Hamdi Erdal, “Boğazlıyan ve öğrenciler adına Anayasa Komisyonu Başkanı ve Ak Parti Yozgat Milletvekili Bekir Bozdağ’a teşekkür ediyorum. Boğazlıyan Meslek Yüksekokulu artık yoluna daha güvenle devam edecek” dedi.

“Kalkınmanın amacı toplumun refahını artırmak, vatandaşların hayat standardını yükseltmek, temel hak ve özgürlükler zemininde adil, güvenli ve huzurlu bir yaşam ortamı tesis etmektir” diyen Başkan Erdal, “Bu çerçevede, insan için ve insanla beraber kalkınma yaklaşımının hayata geçirilmesi ve refahın, toplumun tüm kesimlerine yaygınlaştırılması temel önceliğimiz. Eğitimde kalitenin daha da artması için Belediye olarak desteğimiz de sürekli sürecek. Bilindiği üzerine Kız öğrenci yurdu, Yurt-Kurt tarafından kapatılmıştı. Sayın Bozdağ’ın girişimleri ile yurt yeniden Boğazlıyan’a ve üniversite gençliğine hizmet edecek. 2018-2019 eğitim öğretim yılında Boğazlıyan Meslek Yüksek Okulu için ilçemizi tercih eden öğrencilerimizin barınma ihtiyacı ortadan kalktı” diye konuştu.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM